Най - вълнуващия въпрос зимно време.
fbr - майстор
пон ное 12, 2018 8:27 pmLazarGanev написа:
Боша, който е проектиран за въглища - много по-угнетяващо ламарините гориво (висока температура, серни окиси, катрани, кондензи и т.н.) е с ламарина 4см
Бах мааму, как го вдигате тоя котел. :yawinkle:
LazarGanev - "Велик майстор"
Тъй ли съм написал, оправих го :)
filmatoplo - майстор
:) Написах -по принцип -без име -това значи всички подобноизглеждащи горелки ,знам как трябва да им представлява горивната камера - но не съм нито конструктора ,нито производителя,нито от който още зависи :wink: ще си монтираме тези които има на пазара в този им вид .
andy_forresite - майстор
Да разбирам ли че имаш идея за подобрение в конструкцията? Боби от Лозенец ми липсва. Беше интересно да се четат резултатите от експериментите му.
Дайте настройки за мъглъ :-D
вт ное 13, 2018 7:26 pmandy_forresite написа:
Да разбирам ли че имаш идея за подобрение в конструкцията? Боби от Лозенец ми липсва. Беше интересно да се четат резултатите от експериментите му.
Дайте настройки за мъглъ :-D
Идеи много и от много.
Те, конструкторите, не са прости, че да им наливаме, ама нямат пари, а имащите са учили като Шопа и не дават скъпотия.

Някоя кака да ти пипне педикюра на дясното краче, а ако си юнак зимен моторист и на дясната ръчичка, та обратната връзка, през сликовете, невроните и управляващия сигнал към педала /масура/, да са адекватни на мъглявите условия!
Стоян Петришки - специалист
Здравейте; РБ 50 изписа Fan error при гасене? За какво беше тази аларма? Някакви предложения
g.gushterov83 - специалист
вт ное 13, 2018 10:02 pmСтоян Петришки написа:
Здравейте; РБ 50 изписа Fan error при гасене? За какво беше тази аларма? Някакви предложения
Ще ти кажа след малко, като се видим :)
filmatoplo - майстор
:) В изчакване си задал някакви % при които вентилатора не върти -обаче контролера си ги търси -и кат не додат -фан ерор :wink: Или увеличи % или ги сложи на нула -0 :wink:
ср ное 14, 2018 7:27 amg.gushterov83 написа:
вт ное 13, 2018 10:02 pmСтоян Петришки написа:
Здравейте; РБ 50 изписа Fan error при гасене? За какво беше тази аларма? Някакви предложения
Ще ти кажа след малко, като се видим :)
Гущеров, или казваш цялата Истина и само истината Тук, или си общувайте орално без да ни занимавате!
Щом демонстрираш компетентност, очаква се се да я споделиш, съвсем в духът на този прекрасен Форум.
alex_serviz - специалист
Те много хора знаят истината ( Не само за този случай! ), но както забелязваш си траят ( И то с основание, според мен! )! :wink:
Да не говорим, че повечето неща, за които се задават въпроси са многократно коментирани назад в темата. Но всеки новодошъл би искал сега и веднага да получи отговор на въпроса си, без да е питал първо инсталатора си ( което е най-нормалното действие ).
Вярно е, че в темата има и доста общи приказки, де ( поне 90% )! :?

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: