Най - вълнуващия въпрос зимно време.
lafche - напреднал
Здравй иска да попитам котел грейко експерт 20 достатъчен ли е за 100 квадрата жилище или да взема грейко 30
penchev.r - специалист
чет мар 07, 2019 12:55 pmТрифон П.Трифонов написа:
Браво!
Няма ли да споделиш?
За настройките на 3 киловата и подобренията.
[/quote]

На вас Господин Трифонов не бих споделил нищо. :goodman:
brassSob - специалист
чет мар 07, 2019 3:47 pmlafche написа:
Здравй иска да попитам котел грейко експерт 20 достатъчен ли е за 100 квадрата жилище или да взема грейко 30
Здравей, 20 е предостатъчен. Това ако си решил слънчоглед да гориш и искаш котел, иначе и камина Бижу е достатъчна.
penchev.r - специалист
чет мар 07, 2019 12:48 pmandy_forresite написа:
Какво е предимството на пружината за вътрешен шнек пред плътния такъв като на снимката? По-евтината изработка е ясна, която разхвърляна на десетки хиляди RB-та прави доволно голяма сума. Питам конкретно в работен план какво е предимството на пружината като вътрешен шнек, където температурата е висока. Плътният като винт не може да се скъси. Не става дума да е от чугун и да е 100 кила, а от жаро- и идиотоустойчив материал.
Пружината при евентуално блокиране отблъсква горивото и така се скъсява,но предпазва редуктора.Слабото звено винаги трябва да е шнека.Освен,ако редуктора може да превърта или да е на ремъци с мотора.
lafche - напреднал
Все още не знам какви ще са пелетите но искам и да е извън стаята и за това се спрях на котел комбиниран грейко 20 с горелка грейко но новата с възможност за wi-fi
чет мар 07, 2019 3:52 pmpenchev.r написа:
На вас Господин Трифонов не бих споделил нищо. :goodman:
Благодаря!
speka_rs - майстор
чет мар 07, 2019 3:33 pmlafche написа:
Здравей искам да попитам за етаж 100 квадрата грейко експерт 20 достатъчен ли е или да взема 30ската
И според мен 20ката ще ти е голям.
чет мар 07, 2019 3:52 pmpenchev.r написа:
чет мар 07, 2019 12:55 pmТрифон П.Трифонов написа:
Браво!
Няма ли да споделиш?
За настройките на 3 киловата и подобренията.
На вас Господин Трифонов не бих споделил нищо. :goodman:
[/quote]

Да знаеш от мен: Този форум се чете и от други хора освен г-н Трифонов. Така , че ако имаш доброто желание , наистина можеш да кажеш нещо по въпроса. Може да се окаже интересно.
пет мар 08, 2019 12:15 pmfireman57 написа:
чет мар 07, 2019 3:52 pmpenchev.r написа:
чет мар 07, 2019 12:55 pmТрифон П.Трифонов написа:
Браво!
Няма ли да споделиш?
За настройките на 3 киловата и подобренията.
На вас Господин Трифонов не бих споделил нищо. :goodman:
"Да знаеш от мен: Този форум се чете и от други хора освен г-н Трифонов. Така , че ако имаш доброто желание , наистина можеш да кажеш нещо по въпроса. Може да се окаже интересно."

Така е, колега.
Аз обещавам да не черпя челен опит от Пенчев. Подразнил съм го, разбирам, та няма да чета.
Rumen89 - специалист
нед фев 24, 2019 3:46 pmLazarGanev написа:
нед фев 24, 2019 10:05 amRumen89 написа:
Нов котел ли ще пускат от Грейко? Че съм се засилил да си купувам. И някой знае ли кога ще бъде промоцията?
Ще има, да почти готов е, скоро ще има наличности. Още не е "напружинен", както му се вика. По-технологичен и по-евтин, о не по-малко ефективен, но пък с голямо казнче за пепел. А, и BBQ-то:
Лазар Ганев. Колко ходов е този котел? Интересувам се и кога ще има налични за закупуване? Димоотвода в долната част ли се намира?

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: