Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
:) Утре имам пациент с не работещ голям шнек ,горелка Грейко рб 20 с новото управление ,тест по телефона -като събере двата кабела -шнека си работи :wink: ,уж почисти оптодвойката човека но шнека не сработва при опит да пали :wink: .Дано се оправи без бой :wink:
Стоян Петришки - специалист
Здравеите,от къде купувате гъвкава тръба за шнека?
andy_forresite - майстор
За 2 месеца управлението (преди цветния дисплей) беше изключено от контакта. Снощи го включих и установих че всички настройки си ги помни с изключение на часа и датата. Даже и запали.
filmatoplo - майстор
:) Много ясно :supz: Два дни не работни че утре съм да прегледам горелката с не работещия уж голям шнек ,тоест човека не разбира и може да ми дава грешна информация .В работен ден ако се наложи имам жокер :wink: обади се на Грейко , Натурела или колега :lol:
filmatoplo - майстор
Два дни не работни че утре съм да прегледам горелката с не работещия уж голям шнек ,тоест човека не разбира и може да ми дава грешна информация .В работен ден ако се наложи имам жокер :wink: обади се на Грейко , Натурела или колега :lol:
[/quote]


Оказа се Кьорфишек ,от една страна добре ,човека купил някакви незнайни пелети които се разпаднали в бункера на 30 кг прахоляк и шнека не може да подкачва -изчистих всичко заредих нови пелети и готово :wink: .
filmatoplo - майстор
:) Пациент 2 -излиза му пушек от към шнека в бункера , на три сезона горелка -сефте го прави ,то хубаво ама да не съм баба Ванга :? ,казах на човека да почисти основно котела и капачето на горелката -пак пушило .Дайте идея какво може да е -да не би някой гларус да е свил гнездо на комина :lol:
judas - специалист
пон авг 20, 2018 4:15 pmfilmatoplo написа:
:) Пациент 2 -излиза му пушек от към шнека в бункера , на три сезона горелка -сефте го прави ,то хубаво ама да не съм баба Ванга :? ,казах на човека да почисти основно котела и капачето на горелката -пак пушило .Дайте идея какво може да е -да не би някой гларус да е свил гнездо на комина :lol:
Според мен слаба тяга на комина.
n.ganev - майстор
Непочистен котел или комин - нищо друго. Да не е паднал някой гларус в комина Баси :lol:

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: