Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Старата се пали, при мен, от 400W.
Тва, новото, ич не е в унисон с европейските директиви за енергийно разхищение.
gnt69 - майстор
Старата пали с 290 вата първоначално, после пада на 150 вата. И на мен ми е интересно дали ще запали 500 ватов УПС с новите запалки ама моята си работи, щях да купувам резервна ама се отказах да дърпам дявола за опашката. :partyman:
LazarGanev - "Велик майстор"
съб окт 20, 2018 8:50 pmg.gushterov83 написа:
Прав сте, сега видях, че може. Има го и в статус менюто. Грешката е моя, извинявам се за което.
Вижте, г-н Ганев, уважавам мнението Ви на специалист, вслушвам се в него и по ваш съвет смених главата на старата ми горелка 30 с 20kW и съм благодарен за което. Просто, за добро или за лошо, в съвременния свят, особено за хората до 40-45 годишна възраст, смартфона е станал като продължение на ръцете. Съгласен съм, че сигурността е на първо място и с премахването на тези настройки никой, включително аз, не е загубил нищо особено, но все пак ако бях включил за първи път горелката един месец по-късно нямаше да се чувствам излъган.
Мисля по въпроса дали това няма да е полезно за вас инсталаторите?
Радвам се, че съм помогнал, затова сме тук. Радвам се и че го споделяш, въпреки спора. Колкото до самия спор - за мен е напълно нормално един разработчик на софтуерен продукт да иска да покаже максималните възможности на своя продукт и да се чувства леко раздразнен от факта, че някой желае изкуствено ограничаване на тези възможности :) . От друга страна е съвсем нормално един инвеститор да направи една сейфти фърст цензура, макар и с леко закъснение :wink: . Все пак дори и при Майкрософт се е случвало да се откриват бъгове и недостатъци след пускане в експлоатация на нов уиндоус :wink:
g.gushterov83 - специалист
нед окт 21, 2018 2:28 amLazarGanev написа:
Радвам се, че съм помогнал, затова сме тук. Радвам се и че го споделяш, въпреки спора. Колкото до самия спор - за мен е напълно нормално един разработчик на софтуерен продукт да иска да покаже максималните възможности на своя продукт и да се чувства леко раздразнен от факта, че някой желае изкуствено ограничаване на тези възможности :) . От друга страна е съвсем нормално един инвеститор да направи една сейфти фърст цензура, макар и с леко закъснение :wink: . Все пак дори и при Майкрософт се е случвало да се откриват бъгове и недостатъци след пускане в експлоатация на нов уиндоус :wink:
Когато спора е градивен има смисъл от него :wink: Не виждам причина да не споделя факт, от който съм доволен, просто ми е трудно да изброя всичко което съм прочел тук и ми е било полезно. Колкото до Майкрософт, при тях бъговете са в изобилие и ще ги изчистят в някой друг живот.
filmatoplo - майстор
Аз пък си мисля че двете управления са Недоносчета -време е да се стегне някой и да направи нещо добро :) .
dani731117 - специалист
нед окт 21, 2018 9:17 amfilmatoplo написа:
Аз пък си мисля че двете управления са Недоносчета -време е да се стегне някой и да направи нещо добро :) .
то сигурно може .но тогава дали ще може да си го позволим.мисля че само ламбда -сондата е около 200-300 лева.
и като сложиш и управлението ще стане златно и няма да има кои да го купи. :-D
Аз от кога го чакааам!!!
Не си купувам картинката та Старчето, само щото са надявам на лабдата.
Иначе ставам Грейко колекционер.
filmatoplo - майстор
:) Ако на някой му трябва горелка RB 50ка втора ръка :) горелката хартиса защото човека смени направо и котела с чисто нов Пелетерм 60 клв .Беше сложена на Атмос комби 50 клв. дават я за 1400 лв.
Последна промяна от filmatoplo на нед окт 21, 2018 7:54 pm, променено общо 1 път.
Те така са нивелира същността на един човек. Как да го оцениш, след като много си взел, но накрая не ти остава дъх за благодарности?
filmatoplo - майстор
:? И вино няамам и още 2 месеца до луканките тц тц тц :wink: .Относно управлението Натурела -ако някой смени с ново -купувам старото :wink:

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: