Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
Най добре схемата от Грейко -помпа за радиаторите и помпа за бойлера .В преходните месеци -зареждането на бойлера ще е несигурно ако той е включен като радиатор .Свързан като малък кръг по става ,но пак си остава да се мисли как и кога ще се включва горелката само за бойлера ако се налага. Веднъж само я направих тази грешка -да свържа радиатори и бойлери на 1 помпа контролирана от горелката ,и лятото все тичам да превключвам приоритети . :wink:
stridata - специалист
пон юни 29, 2020 1:07 pmbrassSob написа:
пон юни 29, 2020 12:40 pmves-ko написа:
Здравейте,

Един въпрос към по-запознатите и следящи новостите :-)
Горелка RB 20 Star произведена миналата година по това време (с големия цветен дисплей) и такава, произведена сега имат ли някаква разлика в софтуера? Имат ли някакъв upgrade от Грейко?

Благодаря.
Здравей, имат ъпгрейд. Ако е на година при профилактика може инсталатора да го ъпгрейдне.
Здравейте! Този ъпгрейд задължителен ли е и трябва ли да плащам нещо ако горелката е в гаранция?
brassSob - специалист
ср юли 15, 2020 9:34 amstridata написа:
пон юни 29, 2020 1:07 pmbrassSob написа:
пон юни 29, 2020 12:40 pmves-ko написа:
Здравейте,

Един въпрос към по-запознатите и следящи новостите :-)
Горелка RB 20 Star произведена миналата година по това време (с големия цветен дисплей) и такава, произведена сега имат ли някаква разлика в софтуера? Имат ли някакъв upgrade от Грейко?

Благодаря.
Здравей, имат ъпгрейд. Ако е на година при профилактика може инсталатора да го ъпгрейдне.
Здравейте! Този ъпгрейд задължителен ли е и трябва ли да плащам нещо ако горелката е в гаранция?
Здравей, не е задължително. Зависи от инсталатора. Ако е дошъл по някаква причина, било то профилактика или да отстрани проблем не виждам причина да не го направи на място.
filmatoplo - майстор
:wink: Ех да бяха такива отзивчиви всички :) .
E, познавам само трима, но и тримата са такива.
Като си купувах горелката, тъкмо бяха натъкмили българско меню. Аз и инсталатора пишем фактурата, а малкия вкарва българското в акъла ѝ.
stridata - специалист
Горелката ми е купена преди 2 години и е RB Star. Вчера се чух с инсталатора и ми каза, че нямало нужда защото горелката ми била нова и била с новия софт. :roll: Май си ме пусна по пързалката.
filmatoplo - майстор
:) Излъгал те е ,най новата версия казваш на горелката -Горелке ,горелке ,дай ми да ям ...и тя тутакси ти дава . :)
markoscbr - специалист
Здравейте колеги някой може ли да ми каже до колко атмосфери беше предпазния клапан на Грейкото ,питам ви защото моя е наврян на такова място че с сигурност няма да го видя по спомен мисля че е 2,5атм.
speka_rs - майстор
чет юли 16, 2020 10:25 ammarkoscbr написа:
Здравейте колеги някой може ли да ми каже до колко атмосфери беше предпазния клапан на Грейкото ,питам ви защото моя е наврян на такова място че с сигурност няма да го видя по спомен мисля че е 2,5атм.
И аз ползвам 2.5 бар.
чет юли 16, 2020 10:18 amfilmatoplo написа:
:) Излъгал те е ,най новата версия казваш на горелката -Горелке ,горелке ,дай ми да ям ...и тя тутакси ти дава . :)
Верно го е подлъзнал, ма може и да не знае.
Правилното е, "Филме, коя е най красива на света?" И той си казва.

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: