Най - вълнуващия въпрос зимно време.
n.ganev - майстор
С термопомпа - Ептен пепелен!
andy_forresite - майстор
Термопумпен ист фюр къщен мит минимален топлозагубен :)

Еее, Лазаре, аз като съм купувал съм знаел какво ме чака. Не се оплаквам. Пружинен механизъм имам, но коминната тяга не позволява да съм с него. Мъчих го няколко пъти и тече конденз от кюнците, не може да се разгори добре и като цяло - не става с него в моите условия.
Анди, опита ли да вдигнеш налягането, като притегнеш малко западната врата?
За акраповича една термолента и край с течовете.
Знам, че ги знаеш тия работи, ама и не бъди скръндзен!
kotarankat - специалист
Ама и дистрибуторите как наскачахте. Нека ди има дискусия/спор.
Чакахме снимки и данни за новия котел, понеже не може да пуснеш нещо на пазара само с една снимка на брошура. Имаше няколко снимки от хора от "кухнята" преди месеци и това е. Информацията се разпространява малко като апокрифна литература. Добре че тук във форума има отзивчиви хора. Освен това дистрибуторите в моя район, на които звънях, ходих и питах не можаха да ми дадат инфо за новия котел. Единия дори (той май вече не е дистрибутор) ми предлагаше вместо Грейко да си взема Термолукс, понеже бил по-евтин и с вграден бункер - пълен смях. Аз не искам камина, представяна като котел. Да не говорим за другите глупости, които ми наговориха - трябвало да платя 100 % авансово и да чакам месец или два да ми доставят котела и т.н. Писах на Грейко - отговор няма.
Та така, поръчах за втори път от "киселото грозде" Експерт. Сега като разбрах, че на Екзотик-а водната риза е по-малка, си мисля че щеше да е по-добре да взема него (мисля си, че разхода ще е по-малък в решим таймер), но може и да греша. Апък който си мисли, че ще гори твърдо гориво и ще му е чисто като в аптека, ще му пожелая успех.
Не съм дистрибутор, не съм монтажник, но на всеки който ме попита за мнение винаги бих препоръчвал Грейко. Дали щеше да е така ако не бях доволен! :partyman:
LazarGanev - "Велик майстор"
вт юни 11, 2019 10:09 amkotarankat написа:
Не съм дистрибутор, не съм монтажник, но на всеки който ме попита за мнение винаги бих препоръчвал Грейко. Дали щеше да е така ако не бях доволен! :partyman:
Край, свърши се - вече си причислен или към 40-те процента дистрибутори, или към 40-те % ползватели, които са се набутали и не искат да кажат лоша дума, за да се набутат и други. Избирай към коя група да бъдеш причислен :-D !
А това че тук бе споделена преди няколко месеца информация от кухнята за новия котел, не означава, че е пуснат без документация - както виждаш първата бройка е у брата Ганев - пак ме изпревари, както и за камината, ма аз ще му го върна :) !
n.ganev - майстор
Да бе Брат, ама нали EXPERT No1го сграби ти?!
LazarGanev - "Велик майстор"
Ай ся, стари работи се сещаш. Ма първата 10 киловатова каминка, дет си я поръчах я отмъквам, да знаеш, няма тън-мън! :-D
Последна промяна от LazarGanev на вт юни 11, 2019 11:34 am, променено общо 1 път.
n.ganev - майстор
От мен да мине - тамън ще сме на фитка.
Имаме сделка!
Гъбаркати са вий, ама.....
Че и Котарана са пренабутал втори път. Някои хора са доволни до мазохизъм.
Заръчвам си Газов кондензен котел Грейко с №1.
Братята Ганеви да са считат отговорни!
brassSob - специалист
Поне с барбекюто ви изпреварих. :)

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: