Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Kondor1 - специалист
съб яну 23, 2021 12:24 amLazarGanev написа:
Ами аз не се сещам какво ще се облекчи, ако темата се раздели :?
Да вземем пример от бг-мама :) Там като стане дълга тема я заключват и стартират продължение с линкове за връзка между старата и новата.

А конкретно в случая не мисля, че някой би прочел повече от последните 10 страници. Отделно че всеки незнаещ директно пита вместо да рови и чете - и му отговарят (нещо казано 20 пъти, ако не и 200).
LazarGanev - "Велик майстор"
съб яну 23, 2021 11:11 amKondor1 написа:
Да вземем пример от бг-мама :) Там като стане дълга тема я заключват и стартират продължение с линкове за връзка между старата и новата.
Не виждам защо да взимаме пример, кое му е по-доброто?
n.ganev - майстор
Лично аз не виждам смисъл да се отваря нова тема. Пропуснал си нещо, връщаш назад и си сверяваш часовника.
Kondor1 - специалист
Така е, но 1400 страници ми се виждат малко повече от нормалното. А и първото мнение в новата тема ако сочи старата, няма някой да я пропусне. Старата тема може да стане "Пелетни горелки GREYKO - Началото" като някой филм, а тази оперативна за актуалния модел.
LazarGanev - "Велик майстор"
Пак не каза какъв е смисъла, какво ще се подобри? Или щото при бг мамите било така?
prascho - майстор
Страниците като парите. 1.4К на едни им се виждат много на втори малко. Да стигнем 1М пък ще му мислим...
Virtex - майстор
съб яну 23, 2021 9:23 amfilmatoplo написа:
Горелката е добра с всяка измината година се е подобрявала ,с нови управления ,софтуери,по добри мотори,запалка .Конструктивно е неубиваема .
Сериозно мнение ли е това ? Питам на фона на ожесточената дискусия от съседната тема.

Темата е най-голяма и изглежда има най-голям интерес за дискусия, иначе ще питам и в другите теми.

Реално ако котел/горелка изкарват 5 сезона това трябва да се слага в цената на отопление, а не само, че на пелети е по-изгодно от Х примерно :)
n.ganev - майстор
Virtex написа:
Реално ако котел/горелка изкарват 5 сезона това трябва да се слага в цената на отопление, а не само, че на пелети е по-изгодно от Х примерно
Моята горелка е с една година по-млада от тази на LazarGanev и като него съм сменил моторчето на 12волта. Запалката е оригиналната, но преди две години добавих ограничител на пусковия ток.
"Консултирах" скоро едма горелка, която по думите на собственика е от 2012. Съфорумник е, би могъл да вземе отношение, но влиза рядко.

Не е ли по редно да се гледа тонажа, който превърта горелката?
Една високопланинска хижа харчи между 8 и 15 чувала дневно. Как да сравнявам с на бай Драгой мслолитражката?!
За темата- каквато и глупост да се сътвори, се ми е тая. Поне някой да се обоснове като ората.
... БГ Мама?!
n.ganev - майстор
Туньо, знаеш че имам горелки дето мелят десетина тона месецно и Работят от години.

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: