Най - вълнуващия въпрос зимно време.
димитар кисиов - специалист
Лесно се разбира с газ анализатора колко въздух е доставил вентилатора
n.ganev - майстор
Айдееее и тебе ще те вкарат в отбора на измамниците Ганевци с газанализаторите :lol:
filmatoplo - майстор
:) Лесно ли се разбира преди това колко въздух е необходим .
filmatoplo - майстор
:) Здравейте ,има ли някой с котел Симе с монтирана горелка Грейко рб 20 , интересува ме една информация , благодаря.
naskov - майстор
Имам монтаж с RB 30
Evgeniy - майстор
Аз съм с такава комбинация Sime 5 + RB20.
filmatoplo - майстор
:) За кой ли път ти ми помагаш - Благодаря . Интересува ме позиционирането на отвора на вратата за горелката .Ако може някакви размери отвън или отвътре- мерено от главата на горелката към горната част на врата и от горелката към ръба на вратата с дръжката .Абе нещо да ме ориентира. :)

Прикачен файл

IMG_20170228_180106.jpg
IMG_20170228_180106.jpg (42.66 KиБ) Видяна 1789 пъти
Evgeniy - майстор
До външния пръстен са 12 см от ръба на вратичката от двете страни. Така отвора всъщност е на около 124-125мм овътре.
Отгоре до отвора оставих 90мм мерено отвътре, но когато е хоризонтално опира леко долния край в скарата и съм дал лек наклон. Там може да го оставиш 85 мм за по-сигурно.
n.ganev - майстор
Прикачен файл:
IMG_20160503_131132.jpg
Ето така изглежда
filmatoplo - майстор
:) Благодаря и на двамата ,Ганев добави размери :wink: Днес ще си направя макет от картон на горивната глава ,поставям от вътре на вратата и гледам къде да бъде отвора за100% сигурно :) .Ами няма време и място за грешки ,монтажа е на 100 км :lol: .

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: