Най - вълнуващия въпрос зимно време.
gnt69 - майстор
doobref написа:
Колега gnt69, мерете си кубиците на определеното място. Тук не е място за дърва и пиролизни котли. Извинявай, но сбъгваш форума.
Извинявай колега повече няма да правя така. Ама и ти обещай че няма да се държиш назидателно като разсърден милиционер.
Сподели разход, как е на пелети с Грейко. Доволен ли си или недоволен че си взел Грейко. И най важното наздраве. :partyman:
Kondor1 - специалист
gnt69 написа:
Бихте ли споделили с нас невежите накъде отива отоплението и какъв ще бъде следващия хит.
Газ? Макар, че той не е следващ, а предишен. Но към момента в парично изражение е не по-скъп от пелетите - само дето не се налага да сипваш чували или да ги складираш.
gnt69 - майстор
Kondor1 написа:
gnt69 написа:
Бихте ли споделили с нас невежите накъде отива отоплението и какъв ще бъде следващия хит.
Газ? Макар, че той не е следващ, а предишен. Но към момента в парично изражение е не по-скъп от пелетите - само дето не се налага да сипваш чували или да ги складираш.
Колега не е по темата и ще настъпиш котето.
Прикачен файл:
kote.jpg
kote.jpg (50.19 KиБ) Видяна 2329 пъти
Аз го настъпах ама ще отговоря газта е хубаво нещо но не навсякъде я има. :partyman:
doobref - специалист
gnt69, приемам извинението, но мисля,че съм прав. Да, доволен съм от пелетната горелка Грейко РВ20, монтирана на чугунен котел Солитекс 34кв. Разход в тези студове е 3 чувала за 24 часа при отопление на 100кв.м. и два бойлера денонощно, ако за това питаш.
batpetio - напреднал
Здравейте момчета!
Чувствам се длъжна да пиша след вашите коментари по повод първия ми пост в темата. Не се регистрирам като отделен потребител и ползвам регистрацията на мъжо, щото повече няма да ви безпокоя така или иначе.
Явно темата си е строго „мъжка“ и женското мнение се пренебрегва и чете „отгоре отгоре“. Та не искам да ви развалям рахата.
Както мъжа ми е писал, на следващия ден след бесните ми излияния горлката беше настроена от момчето, което я инсталира. Доста часове отдели човека, и се получиха нещата. Бързо стоплихме къщата, пелетите изгарят нормално, и аз съм се кротнала. Друг е въпроса, че след това дадох голям зор на мъжлето да се местим 
Искам само да ви кажа, че ме разочаровахте доста. Очаквах конкретен съвет и помощ как да излезем от ситуацията в която сме. А не подигравки за това каква сума сме вложили и къде. В поста си много точно съм написала, че конкретната сума от 20 000 хиляди е за цялата инсталация на парното и в пода на помещението с подовото.
Както и да е. Важното е, че сме си вече в къщата, която е комфортно отоплена.
На вас пожелавам да работят котлите безотказно, за да не ви вдигат пара женичките!
Поздрави!
Геодезистката
Последна промяна от batpetio на пет фев 10, 2017 3:33 pm, променено общо 1 път.
Kondor1 - специалист
batpetio написа:
точно съм написала, че конкретната сума от 20 000 хиляди е за цялата инсталация
ясно, 20 милиона. пак идва малко скъпо.

все пак колко гори в момента след като е настроена?
batpetio - напреднал
Грешка на езика колега, ясно е че става въпрос за 20 хиляди лева.А що се отнася за разхода - от 9 януари до 9 февруари 1500 кг. при по рано описаните обстоятелства ... и рекордните минуси при нас ... но забележката Ви не е коректна...а заяждаща...но аз съм Ок...и съм свикнал с подобно отношение от много знаещи...лека и приятна вечер... :prayer: А лично моето мнение и на жена ми е че тия ФОРУМИ са за взаимно помощ и повече човечност а не за критики и подигравки...
Kondor1 - специалист
Пределно очевидно е, че е грешка. Би трябвало да си наясно, че не мисля сериозно за 20 млн.
filmatoplo - майстор
Дайте малко отзиви ,някой ползва ли комплекта за почистване с пружини в котела си Грейко ,вършат ли работа ,издържат ли на натоварването ,да споделят най вече клиенти :) .
lz2skt - специалист
Бях пуснал линк от продавалника...продават турболатори за Грейко -10лв бройката

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: