Най - вълнуващия въпрос зимно време.
adesio - специалист
110
nedelchonecev - специалист
adesio написа:
110
kw имах предвид
bmahob - майстор
И какъв ти е средния разход с натурелата спрямо оргиналното управление
adesio - специалист
, не съм го засичал миналата година понеже на дребно съм взимал. За единадесети месец го засекъл 35 чувала - като е работило по 11часа и когато беше - 5-10гр на 24ч . Много добре но имам две забележки като недостатък но и това ще се оправи впоследствие,. Самият горивен процес протича по различен начин. Работа помпи и т.н. Винаги пали камината няма грешки това от мен
filmatoplo - майстор
Моята камина е с Натурела ,работи супер ,сменял съм и на Голденфайер .Просто всичко се настройва и готово .пише си на български разбираемо .
В момента ми работи между степен 1 и изчакване много икономично гори под 1 кг пелети така .нямам забележки към управлението единствено когато премигва тока (ЕВН си знаят защо ги сърби га..ъ) и тогава понякога ми изписва аварийна грешка ,рестартирам и тръгва отново.Това дето изключва при токов удар тоест не е проблем даже добре че го прави защото точно при такива премигвания ми изгоря компютъра ,дали пускат ток над 230 волта или спада под 180 не знам .Горелките Бурнит са с Натурела и добре че е така иначе нямаше да имат нито един успешен продукт.
adesio - специалист
Нали това обязнявам колега че работи на пушка нищо общо з проблемите и режимите на оригиналния контролер, когато работи 24часа е много добре
adesio - специалист
А и бърнит ги внедряват в горелките си отдавна, а, ащо не в камините незнам
filmatoplo - майстор
И аз се чудя ,направили са грешка и им неудобно да я признаят и поправят ,ще имат договор с фирма за това управление по тънко и как да сложат Натурела .Винаги съм казвал че който има Бурнит камина и се ядосва с оригиналното управление веднага да го смени с Натурела ,то ще се избие от разхода и даже ще скучаете че няма с какво да се занимавате .
adesio - специалист
Точно така много хубав отговор, това е положението, а ще е удобно ли да споделиш твойте настроики на натурелата на 4те степени да видя дали съм ги уцелил мойте

Тема "Настройки на BURNit Comfort PM 23" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: