Най - вълнуващия въпрос зимно време.
ivel2005 - специалист
Имам проблем с водната помпа.Преди не искаше да включва при достигане на зададената t на водата.Инсталатора каза да я почукна леко и ще тръгне,понеже може да е засмукала боклуци.Досега ми се случи няколко пъти,но сега помпата не иска да изключи даже при 20 гр на водата.Работи си даже в режим OFF.При изключване от захранването и включване към него пак започва да работи.Каква може да е причината? Поздрави!
benimm8808 - специалист
nedelchonecev написа:
Колеги да питаюм също Bwoler power òt 0 1 2 3 4 5 i auto какво оправляват
Предния вентилатор
nedelchonecev - специалист
benimm8808 написа:
nedelchonecev написа:
Колеги да питаюм също Bwoler power òt 0 1 2 3 4 5 i auto какво оправляват
Предния вентилатор
ясно,но защо на коя и стоиност да е няма никаква промяна в горенето и шума
дори във сервизното меню го има като опция, но няма препоръчително стоиности във инструкцията
benimm8808 - специалист
nedelchonecev написа:
benimm8808 написа:
nedelchonecev написа:
Колеги да питаюм също Bwoler power òt 0 1 2 3 4 5 i auto какво оправляват
Предния вентилатор
ясно,но защо на коя и стоиност да е няма никаква промяна в горенето и шума
дори във сервизното меню го има като опция, но няма препоръчително стоиности във инструкцията
Той се управлява по напрежение,наистина няма дадени стойности в инструкцията,явно няма нужда да се променят.Това не значи,че не можеш да промениш според твойте нужди.Лично мнение- няма нужда от промяна,духа си стабилно и с заводските.
nedelchonecev - специалист
Колеги нормално ли е за 2 часа стъклото на камината да е опушено изцяло, и ако не къде в настройките мога да повлиая за да се намали това нещо?
benimm8808 - специалист
nedelchonecev написа:
Колеги нормално ли е за 2 часа стъклото на камината да е опушено изцяло, и ако не къде в настройките мога да повлиая за да се намали това нещо?
Абсолютно от никъде,свиквай колега,няма камина на нашия пазар,която да е с решен проблем относно опушването на стъклото.

Поздрави.
nedelchonecev - специалист
Колеги можеби ставам досаден но я имам камината от месец някъде и още се запознавам с нея.
Искам да попитам също задължително ли е да и закарам свеж въздух до нея или може да си работи и със стаиния.
монтирал съм я в помещение в което постоянно е отворена вратата където води до стълбище такаче има постоянно проветрение самата стая но все пак ако подобрява горенето бих се съобразил с преоръките
benimm8808 - специалист
nedelchonecev написа:
Колеги можеби ставам досаден но я имам камината от месец някъде и още се запознавам с нея.
Искам да попитам също задължително ли е да и закарам свеж въздух до нея или може да си работи и със стаиния.
монтирал съм я в помещение в което постоянно е отворена вратата където води до стълбище такаче има постоянно проветрение самата стая но все пак ако подобрява горенето бих се съобразил с преоръките
Като няма лошо от свеж въздух, но чак да прекарваш нови тръби до входящата тръба е излишно споден мен.
Виж ако камината е в затворено помещение(стая) и температурата в помещинието се вдига доста,тогава може да се мисли в тази насока.
nedelchonecev - специалист
benimm8808 написа:
nedelchonecev написа:
Колеги можеби ставам досаден но я имам камината от месец някъде и още се запознавам с нея.
Искам да попитам също задължително ли е да и закарам свеж въздух до нея или може да си работи и със стаиния.
монтирал съм я в помещение в което постоянно е отворена вратата където води до стълбище такаче има постоянно проветрение самата стая но все пак ако подобрява горенето бих се съобразил с преоръките
Като няма лошо от свеж въздух, но чак да прекарваш нови тръби до входящата тръба е излишно споден мен.
Виж ако камината е в затворено помещение(стая) и температурата в помещинието се вдига доста,тогава може да се мисли в тази насока.
Благодаря колега!
Колеги някой имал ли е моя проблем и ако да как го е решил?Помогнете моля.
Другото което се чудя е дали може да се настрои така, че като стигне долната си граница на температура да не се пусне веднага, а да изчака няколко секунди да се задържи на нея и тогава да се пусне както е горната граница?

Тема "Настройки на BURNit Comfort PM 23" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: