Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Маци - специалист
Здравеите някой знае ли параметъра M-9-6-01 за какво служи и в каква стоиност трябва да бъде ? Поздрави.....
nedelchonecev - специалист
Маци написа:
Здравеите някой знае ли параметъра M-9-6-01 за какво служи и в каква стоиност трябва да бъде ? Поздрави.....
Максимално време на запалване в минути
и на двата модела му дават 23 минути
предполагам, че това е времето на запалване и подаване на пелети с по-силен поток въздух и след като изтекът си преминава в нормален режим на работа
nedelchonecev - специалист
колеги 23ките с колко вентилатори са защото гледам въртя се и не разбирам
струвами се че са само с един вентилатор за изходящите газове, а в менюто има настройки за втори
benimm8808 - специалист
nedelchonecev написа:
колеги 23ките с колко вентилатори са защото гледам въртя се и не разбирам
струвами се че са само с един вентилатор за изходящите газове, а в менюто има настройки за втори
Burnita е с един,само на изходящите газове.Тази електроника Mikro Nova я ползват и други камини,например Lily ,там е с 2 вентилатора.Втория е за горещия въздух отпред на камината.
Затова така.
Маци - специалист
nedelchonecev написа:
Маци написа:
Здравеите някой знае ли параметъра M-9-6-01 за какво служи и в каква стоиност трябва да бъде ? Поздрави.....
Максимално време на запалване в минути
и на двата модела му дават 23 минути
предполагам, че това е времето на запалване и подаване на пелети с по-силен поток въздух и след като изтекът си преминава в нормален режим на работа
Колега благодаря за отговора ;)
Здравейте разбрах че имате разширеното меню за пелетна камина BURNIT за което моля да ми го пратите на следния меил:juliani83@abv.bg
Благодаря предварително!!!!
ivoto написа:
Намерих си. Благодаря.
Здррвей би ли ми пратил сервизната книжка на juliani83@abv.bg Благодаря предварително
ivel2005 - специалист
julini83 написа:
ivoto написа:
Намерих си. Благодаря.
Здррвей би ли ми пратил сервизната книжка на juliani83@abv.bg Благодаря предварително
Би ли ми пратил сервизната книжка на ivel2005@abv.bg.Благодаря!
bondo77 - напреднал
колеги аларма 5 за какво беше
Маци - специалист
Колеги имам един много странен проблем на всяко трето или четвърто палене на каминат кошницата се пълни с пелети и не се пали и излиза аларма няма пламък....нямам шлака в кошницата (чиста е )...параметрите n-9-6-04 e 1 и n-9-6-05 e 1 забелязах че n-9-6-16 e 1950 направих го на 2100 ,а n-9-6-17 e 2050 ....като извадих пелетите от кошницата бяха топли но не видях такива дето да са започнали да се палят ......

Тема "Настройки на BURNit Comfort PM 23" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: