Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
Нагревателя може да се подмени .Има и такъв вариант точно преди да изгори да прави слаба връзка прекъсва и спира след това за винаги .
Маци - специалист
filmatoplo написа:
Нагревателя може да се подмени .Има и такъв вариант точно преди да изгори да прави слаба връзка прекъсва и спира след това за винаги .
Благодаря за отговора но да питам моя нагревател е 250 вата аки взема да сложа 300 или 350 вата ще има ли някакви проблеми
filmatoplo - майстор
Не.само че нагревателя трябва да е със същите размери.
lebendi - специалист
[/quote]моя нагревател е 250 вата аки взема да сложа 300 или 350 вата ще има ли някакви проблеми[/quote]

Моя нагревател е 350W и кара трети сезон,като не съм имал проблем със запалването.

Прикачен файл

IMG_20171229_135738.jpg
dier - напреднал
lebendi написа:
моя нагревател е 250 вата аки взема да сложа 300 или 350 вата ще има ли някакви проблеми[/quote]

Моя нагревател е 350W и кара трети сезон,като не съм имал проблем със запалването.[/quote]

И аз съм със същият нагревател, но го няма никъде, единствено го намирам онлайн в Италия на цена 25 евро, а в гаранционния сервиз тук, ми обявяват цена 110лв. ако се вземе от тях, спрял съм се за сега на керамичен с почти сходни размери и ако не стане ще поръчвам от Италия, но тая цена която искат тук няма как да им дам...
lebendi - специалист
Свалих го и го снимах миналата седмица,за да проверя евентуално къде мога да го намеря и на каква цена.Колега dier когато го купиш ще споделиш ли откъде?
Маци - специалист
lebendi написа:
моя нагревател е 250 вата аки взема да сложа 300 или 350 вата ще има ли някакви проблеми[/quote]

Моя нагревател е 350W и кара трети сезон,като не съм имал проблем със запалването.[/quote]
Значи гледам едни нагреватели в нета били японски цена 69 лв 300вата навъншен вид е като моя но маи ще трябва да взема размера на моя за да знам дали ще стане.... При вас нагревателя излиза ли малко (около 2мм)извън търбата в която е поставен
nedelchonecev - специалист
Маци написа:
lebendi написа:
моя нагревател е 250 вата аки взема да сложа 300 или 350 вата ще има ли някакви проблеми
Моя нагревател е 350W и кара трети сезон,като не съм имал проблем със запалването.[/quote]
Значи гледам едни нагреватели в нета били японски цена 69 лв 300вата навъншен вид е като моя но маи ще трябва да взема размера на моя за да знам дали ще стане.... При вас нагревателя излиза ли малко (около 2мм)извън търбата в която е поставен[/quote]
колега при мен е 5 мм навътре дори..
а да ви почитам колеги имат ли вашите камини около 2 мм разтояние между вратичката и стъклото в дясната му страна че при мен има, чета о за по новите бърнити 25 плюс че е задължително да го июа но в горния край а при мен е вдясно.
проверих стъклото е здраво фиксирано и неможе да се измести
dier - напреднал
lebendi написа:
Свалих го и го снимах миналата седмица,за да проверя евентуално къде мога да го намеря и на каква цена.Колега dier когато го купиш ще споделиш ли откъде?
Обиколил съм магазините тук но точно този модел го няма никъде, единственно един модел тръбен нагревател се доближава до този размер и параметри но той не е с ограничителната шайба отзад, а е с месингова резба и не върши работа при мен, и по всяка вероятност ще видя да го поръчам от Италия или да сложа керамичен със близки и сходни параметри, ама развитие ще има след празниците и ще ти кажа какво и дали става!
nedelchonecev - специалист
dier написа:
lebendi написа:
Свалих го и го снимах миналата седмица,за да проверя евентуално къде мога да го намеря и на каква цена.Колега dier когато го купиш ще споделиш ли откъде?
Обиколил съм магазините тук но точно този модел го няма никъде, единственно един модел тръбен нагревател се доближава до този размер и параметри но той не е с ограничителната шайба отзад, а е с месингова резба и не върши работа при мен, и по всяка вероятност ще видя да го поръчам от Италия или да сложа керамичен със близки и сходни параметри, ама развитие ще има след празниците и ще ти кажа какво и дали става!
колега някаде покрай теб има ли магазин "Топлотехника" там мисля че трябва да намериш

Тема "Настройки на BURNit Comfort PM 23" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: