• 1
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 107
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
brat4eda_81 - специалист
пак някакъв бляд е помислил за подобрение и отстраняване на проблемите:):):)
https://www.youtube.com/watch?v=NHyQBBukQko
друг е въпроса дали има ефект,но като разгледах клиповете му май има напредък:)
glavo4 - напреднал
Брачеде дай да се пробваме да направим такава като на руснака пък ако не стане ще я направим на скулптура. :yawinkle:
n.ganev - майстор
Колеги търся да си купя гравитична горелка за пелети която да работи добре ако някой има за продаване или ги прави нека ми пише. :yawinkle:Що не четете бе колеги?
filmatoplo написа:
Още преди бях споменал, че давам моята горелка заедно с бункер над нея, горелката неръждаема с покритие и вратичка - 60 лв пращам по еконт. ползвах я миналия сезон, изгоря 2,5 тона пелети сложена на печка Прити.
:?
lz2skt - специалист
В тези гравитачните горелки -тип Пелетрон как стои въпросът с изгаряне на слънчогледови пелети?Проблеми?
brat4eda_81 - специалист
n.ganev написа:
Колеги търся да си купя гравитична горелка за пелети която да работи добре ако някой има за продаване или ги прави нека ми пише. :yawinkle:Що не четете бе колеги?
filmatoplo написа:
Още преди бях споменал, че давам моята горелка заедно с бункер над нея, горелката неръждаема с покритие и вратичка - 60 лв пращам по еконт. ползвах я миналия сезон, изгоря 2,5 тона пелети сложена на печка Прити.
:?
ники не се ядосвай то малко като една работа дето и бях свидетел "една ромка от интегрираните си поръчва хамбургер от 3,50 лв а продавачката половин час и обяснява че нямат хамбургери от 3,50лв ,ама интегрираната гледа рекламата че пише 350 ГРАМА и продължава да си спори и настоява за хамбургера от 3,50 лева :):)
brat4eda_81 - специалист
lz2skt написа:
В тези гравитачните горелки -тип Пелетрон как стои въпросът с изгаряне на слънчогледови пелети?Проблеми?
колега до колкото знам проблема е в това че тягата е променлива с времето и затова пуснах този клип явно и руснака е имал същия проблем ,но е открил решение:)
LazarGanev - "Велик майстор"
Колко пъти беше повторено, че идеята на гравитачната горелка е да работи без ток. Естествено, че има проблеми, то ако нямаше всички щяхме да сме с такива. Тоз като е монтирал вентилатор е заменил едните проблеми с други. Заменил е файтона със Запорожец и се хвали в нета. Кое в неговата горелка е за хвалба?
brat4eda_81 - специалист
LazarGanev написа:
Колко пъти беше повторено, че идеята на гравитачната горелка е да работи без ток. Естествено, че има проблеми, то ако нямаше всички щяхме да сме с такива. Тоз като е монтирал вентилатор е заменил едните проблеми с други. Заменил е файтона със Запорожец и се хвали в нета. Кое в неговата горелка е за хвалба?
лазаре няма хвалба бе братле просто човека е споделил идея не кара никой да го прави,ти като се цепи грейкото там кадето не трябва какво обясняваш на клиента(мъчиш се да го обориш че е вечна и без проблем ли) дадох ви пример преди време и то не измислен а реален с колега броил 4 бона за печка на пелети дистрибутора се опитва да обясни че монтирал 50 печки и няма дертове а тази се оказва с големи,е не смениха цялата печка ама половината :) ,казах ви това че е марка не е гаранция, всичко е късмет,жена,кола и прасе на късмет казват старите хора:)
LazarGanev - "Велик майстор"
:)
Първо - за да споделиш идея в нета, трябва първо ти да си доволен. Самата конструкция и изработка, са такива, че сякаш са правени от останки след 3-та световна война. Само не знам къде ще намери пелети мужика след такава война :)
Второ - Каква идея споделя тоз мужик - че пелетната горелка може да работи с вентилатор и дори по-добре :) ? Ми той швабата още като е измислял самите пелети е имал предвид, че ще горят с принудително вкарване на въздух. Приносът на предния мужик, който е конструирал Пелетрон е идеята да работи без ток, щото не бяха изпълнени докрай заветите на пролетарския им вожд за електрификация (пък за съветската власт забравиха изобщо) и на много места в необятната територия токът е лукс, дано поне да има пелети :wink: . Из целия клип снове гол до кръста кат мангалин и аз трябва да ми се възхищавам? Количеството на горивото (т.е.) мощността не могат да се регулират по никакъв начин, но иначе има потенциометър за реглаж на въздуха и той му се кефи :cool:
brat4eda_81 - специалист
LazarGanev написа:
:)
Първо - за да споделиш идея в нета, трябва първо ти да си доволен. Самата конструкция и изработка, са такива, че сякаш са правени от останки след 3-та световна война. Само не знам къде ще намери пелети мужика след такава война :)
Второ - Каква идея споделя тоз мужик - че пелетната горелка може да работи с вентилатор и дори по-добре :) ? Ми той швабата още като е измислял самите пелети е имал предвид, че ще горят с принудително вкарване на въздух. Приносът на предния мужик, който е конструирал Пелетрон е идеята да работи без ток, щото не бяха изпълнени докрай заветите на пролетарския им вожд за електрификация (пък за съветската власт забравиха изобщо) и на много места в необятната територия токът е лукс, дано поне да има пелети :wink: . Из целия клип снове гол до кръста кат мангалин и аз трябва да ми се възхищавам? Количеството на горивото (т.е.) мощността не могат да се регулират по никакъв начин, но иначе има потенциометър за реглаж на въздуха и той му се кефи :cool:
Ми радва си се човечеца,някой хора отдавна са открили топлата вода ама други още я търсят:)
  • 1
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 107

Тема "Пелетна горелка ръчна изработка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: