• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Andri01 - майстор
Фирмата на Шишков прави бойлери от неръждавейка. Как са по качество,освен ,че изолацията им е тънка? На цени обаче май са "по-дебелички" :)?
VLADO66 - майстор
Те толчав завод имаш във Варна,а ти Шишков :)
Andri01 - майстор
Сега съм с "Tessy", ама много ръждиви серпентини,бе :(.
VLADO66 - майстор
Лазар или филма някъде бяха споменали този недостатък на Теси.
Andri01 - майстор
И аз съм го споменавал. Даже говорих с един от хората им.Той ме уверяваше,че такъв проблем нямало щото проверките били" тинтири-минтири" някакви си. Но аз нали виждам какво е-за 1,5г. работа филтъра преди помпата почти задръстен!:(
VLADO66 - майстор
Освен да го източш,свалиш и изплакнеш серпентината с леко разредена Zinga :)
Andri01 - майстор
Благодаря,това е идея! Сега съм сложил инхибитор във водата ,за намаляване на кислорода.
Insight - напреднал
Неръждавейката си е неръждавейка ... и като цена.

Цената при Шишков е ~адекватна на качеството.

Който може да си го позволи, няма какво да загуби.
jabata - специалист
Insight написа:
Неръждавейката си е неръждавейка ... и като цена.

Цената при Шишков е ~адекватна на качеството.
Прав си колега. За качеството несъмнено е много добро. Но тези бойлери имат един огромен недостатък, а именно изолацията е много лоша. В сравнение с други бойлери изолацията им е в пъти по-лоша. Но пък качеството при тях не е същото. Аз лично съм с бойлер на шишков, като съм сменил много преди това, и имам база за сравнение. Другите имат голям проблем с водосъдържателите, и както се казва непрекъснато текат, но имат доста по-добра изолация. Докато Шишков имат перфектен водосъдържател, но лоша изолация. И даже се замислям да изолирам допълнително моя бойлер с вата отгоре. Само трябва да видя, от какво да му направя още един кожух отгоре.
Insight - напреднал
jabata написа:
Insight написа:
Неръждавейката си е неръждавейка ... и като цена.

Цената при Шишков е ~адекватна на качеството.
Прав си колега....
Много е възможно да си прав колега, трябваше да отбележа, че наблюденията ми за качествата на Шишков са над по-големи баферни съдове, за домашните бойлери нямам много наблюдения.
Последна промяна от Insight на пон апр 07, 2014 9:45 am, променено общо 1 път.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Тема "Бойлерите на Шишков-мнения?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: