Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Здравейте колеги,някой разполага ли с кодове и настройки на пелетна камина Прити PLW13 ?
Ще съм блгодарен ако някой ги побликува . :)
dyaneff - майстор
Кодовете за грешка ли ?
basket_baby - помощник
А някой знае ли как да я настроя за да топли и в същото време да не харчи по 3кг на час? Имам я от три дни. Първия ден работи около 4 часа, на следващия след около 2 часа свърши един чувал и ми се струва много. Техниците я настройваха. Разбрах,че като намаля степента на пламъка пуска по-малко пелети. На автоматичен режим може ли да се направи на градуси на водата или е само по стаен термостат? Първия ден беше на 70 градуса на водата,но ставаше много жега и го направих на 60 градуса. Другото,което ме интересува е дали когато достигне тези градуси си намаля сама степента на горене (на пламъка)? Научках кода на тениците - там мога ли да настройвам нещо по този въпрос или да не пипам? Четох някъде тук,че всички си правят настройка за пелетите на -5. Моята беше на 0 и техника каза така да го оставя. Сега го направих на -5 но не знам какво точно регулира това? Надявам се някой да отговори.
П.П. Ако някой все пак си е настроил неговата и е доволен от разхода ще е хубаво да сподели! Благодаря!
съб яну 03, 2015 7:29 pmjijo66 написа:
Здравейте колеги,някой разполага ли с кодове и настройки на пелетна камина Прити PLW13 ?
Ще съм блгодарен ако някой ги побликува . :)
Здравейте ползваме камината Прити PLW13 от октомври месец 2019г но днес както си работеше и изписа грешка Превишена темперетура.Установихме че помпата не се включва да върти постоянно а само за секунди.Моля някой ако може да помогне да установим от къде се получава това (датчик ли е или нещо по сериозно)да пише.

Тема "Настройки за пелетна камина Прити PLW13" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: