• 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 21
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
gnt69 - майстор
Miro4774 написа:
gnt69 написа:
Паницата в найлонова торбичка и в бакалията.
Ако 3 е 8.5 то 2 трябва да е 4.3 а 1 да е 2,2. Помпата няма значение /както викаше един приятел няма смисъл докато не заработи добре горелката.
Да разбрах, че трябва на половина но водата изтива и седи на p3. Под 5.2 на p1 за да държи водата в радиаторите 60 или 61 градуса няма да може.
Ама колко килограма пелети пуска на 3.
Miro4774 - специалист
gnt69 написа:
Miro4774 написа:
gnt69 написа:
Паницата в найлонова торбичка и в бакалията.
Ако 3 е 8.5 то 2 трябва да е 4.3 а 1 да е 2,2. Помпата няма значение /както викаше един приятел няма смисъл докато не заработи добре горелката.
Да разбрах, че трябва на половина но водата изтива и седи на p3. Под 5.2 на p1 за да държи водата в радиаторите 60 или 61 градуса няма да може.
Ама колко килограма пелети пуска на 3.
Не знам трябва ми кантар но нямам.
gnt69 - майстор
Наливай една ракия и наздраве. Не са хаби с горелката то вече се стопли. :partyman: :partyman: :partyman:
Miro4774 - специалист
Малко му свалих въздуха и вдигна 67г. Наздраве :)
andy_forresite - майстор
Може ли да се сметне на какви киловати го е направил на трите степени?
Ако се измери колко грама пелети качва шнека за 1 час и наклонът му е 50 градуса, може ли направо да въведа да кажем 2,2/45/49 и това да е 1 кг на час? За мен бих го направил на 1,2; 1,7 и 2.0 кг/час.
Miro4774 - специалист
Аз не мога да ги сметна. Исках да работи на p1 3/45/43 и да подържа вода 61 градуса ама не става от 3 4 месеца се мъча. Сега ще го остава така ще се контролира със стайният по натам изолация и така.
Manu - специалист
Миро, разкарай го този котел и си купи пелетен. Съседа го игра това със същият котел и го продаде заради неестествен разход. След смяната в същата система и горелка разхода му падна с 30%. Същото беше и с друг мой познат с Де Дитрих...и замяна. Не мъчи горелката, там няма нищо кардинално да промениш. Виждам, че темата е стара...дано четеш, не се сдържах да пиша след премеждията ти. Успех!
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 21

Тема "разход грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: