• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
penchev.r - специалист
чет яну 03, 2019 2:32 pmПърванов написа:
С котел Грейко 20квт съм горелка RB 20 старт със стаен термостат температура на водата 70 гр. вътр.температура 23.5 отопляема площ 100кв разход 55 62кг слънчоглед струва ми се много .Споделете някой настройки ако имате .
Здравей,
Голям разход имаш какви са ти настойките ???Също дограма изолация ?
pechkata - специалист
чет яну 03, 2019 2:32 pmПърванов написа:
С котел Грейко 20квт съм горелка RB 20 старт със стаен термостат температура на водата 70 гр. вътр.температура 23.5 отопляема площ 100кв разход 55 62кг слънчоглед струва ми се много .Споделете някой настройки ако имате .
:shock:


Икономии само ако не гори... :?
Леле, пак ли?
Не е милиционер тоя.
А разхода е напълно нормален, при определени обстоятелства.
LazarGanev - "Велик майстор"
чет яну 03, 2019 2:32 pmПърванов написа:
С котел Грейко 20квт съм горелка RB 20 старт със стаен термостат температура на водата 70 гр. вътр.температура 23.5 отопляема площ 100кв разход 55 62кг слънчоглед струва ми се много .Споделете някой настройки ако имате .
А бе човек, не са ли казвали, че прозорците трябва да са затворени, щото топлото бяга навънка?
Майтап. Няма какво да споделяме настройки, защото са индивидуални. Я кажи какви са твоите, какви пелети гориш? Викна ли сервиза, той какво смята, нормален ли е тоя разход, на какво се дължи според него?
penchev.r - специалист
нед фев 17, 2019 6:46 pmТрифон П.Трифонов написа:
Леле, пак ли?
Не е милиционер тоя.
А разхода е напълно нормален, при определени обстоятелства.
Трифон въпреки някакви те знания които имаш си като свекърва.Като няма да помагаш по добре си намери хоби :проба:
пон фев 18, 2019 9:39 ampenchev.r написа:
Трифон въпреки някакви те знания които имаш си като свекърва.Като няма да помагаш по добре си намери хоби :проба:
Ади поне като ми приписа и знания, да съм като свекър!
Помогнал съм на няколко тука, ама така съм преценил човека.
Ако се върна назад, сигурно и на теб съм опитал да помогна, но след като не се е получило, значи не ти трябва моята помощ. За такива, като теб, винаги е пиперлива.
Жив и здрав!
penchev.r - специалист
А дано ама надали...От такива като теб освен ирония на труда и проблемите на хората друго не виждам .ЦЪК,ЦЪк мазалоо.
пон фев 18, 2019 12:27 pmpenchev.r написа:
... ирония на труда и проблемите на хората...???!!!!!! .ЦЪК,ЦЪк мазалоо.
Прав си.
Ако искаш още нещо да пръцнеш, давай на ЛС.
Съставяй правилни изречения, Шефе!
NinthRaven - напреднал
Да напиша и аз,макар че като гледам темата май се е отекла. Отоплявам 95кв,три спални,баня,коридор,кухня и дневна. Санировка 10см стиропор само на кухнята и дневната.Останалата част е петица,защото е кирпич и просто няма смисъл. RB20 + Greyko Expert 20. Разход за времето от 16.10.2018 до 12.05.2019 непрекъсната работа на 25градуса в дневната и кухнята и около 22 в спалните - точно 5 тона слънчогледови пелети.Или по 23.800 кг на денонощие.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

Тема "разход грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: