• 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
stefaki98 - помощник
вт дек 11, 2018 3:06 pmТрифон П.Трифонов написа:
вт дек 11, 2018 3:00 pmstefaki98 написа:
То е ясно, че ще направя турболатор на първия ход, но не знам само това което се явява като бункер какво да го правя....нещо много празно ми стои, а около него пак има водна риза и си мисля, че е добре и там да се понагрява водичката....как мислите? :?
Ееее, Стив, звънни на 0888 585 289! Нали писах за 5 хода.... Пък после се сърдите, че някой ви кастри. Ми не четете, а искате наготово. Аз как можех да чета?!!!
Някой може ли да намери моя тема, дето да съм питал нещо?!!!! А!!??!!!
Благодаря много на Трифон за изчерпателните обяснения! :drinkers: Почерпката от мен! Още веднъж благодаря и на всички останали, които ми помогнаха да си изясня доста въпроси, които ме вълнуват!
вт дек 11, 2018 4:02 pmstefaki98 написа:
...

Благодаря много на Трифон за изчерпателните обяснения! :drinkers: Почерпката от мен! Още веднъж благодаря и на всички останали, които ми помогнаха да си изясня доста въпроси, които ме вълнуват!
Благодарностите препрашам към братята Ганеви, Филма, Антон, Насков, Алекс, Рангелов и още няколко, че ми е късно да се сетя!
Трифон только читатель.
Опаааа, забрайх Борката 99 и другите покрай турболаторите, дето ги четох преди няколко години.
filmatoplo - майстор
:) Трифон скоро ше черпи :partyman: ша прай три тисич поста :wink:
borkata99 - специалист
Привет на всички пак! :yawinkle:
Почна се, а?
Днес си почистих котлето , не бях го бутал от миналата Коледа и да покажа кое как е за интересуващите се. :roll:

Изображение, Изображение, Изображение, Изображение

Изображение, Изображение

Изображение, Изображение, Изображение, Изображение, Изображение

Бая се беше натрупало, но в края на миналия сезон нямах проблеми/пушене.
И сега след "чистката" котлето е готово, супер си е даже!

Изображение, Изображение, Изображение

ма не е ли красавец бееее, да го схрускаш! :lol:

Това ранно лято си заредих 3 т.....не си спомням от къде са произведени. Досега 3 зими карах на ТРОН и бях много доволен.
Тия ми ги похвалиха и гарантираха за по-добри от ТРОН-са, та реших да ги пробвам. Останаха ми 1 т. от миналата зима, ако и тази е топла....пак ще останат. Каквато-такава, нали?

Изображение, Изображение, Изображение, Изображение

Изображение, Изображение

Поздрави и нека котлите не пушат, ама горят якооооо и да ни е топло на дупарите! :-D

Който иска да се наслади на снимките да щрака в/у тях , нека се заредят.
filmatoplo - майстор
:supz: :wink: Супер ,само моляте направи тунинг на горелката ,направи и подарък едно ново управление Натурела -снижава доста разхода ,въобще прави горелката уникална . :wink:
ЕЕеееее, темата с която заспивах.
Здрасти Боркатаааа!!! Напрао, кат ти глеам снимкитиии, иди ми мерака да си лъсна Боша. Ши го лъсна, да го ..., че да ми стане още по готино.
Не съм купувал пелетки, че минавам "на другия бряг", ма разчитам на останалите тон и половина, и някой кубик дръвца, за печката. Сичко ми е вързано на едно, само чакам да ми вържат и директния с Путин.
Помня ти снежните снимки от "студеното" помещение.
Сурова и топла!
borkata99 - специалист
Ееееееееееееее на газ си е най-хубавото.
И аз едно време си мечтаех за газчица, но при мене няма как да дойде, а с бутилка не исках, много трудно се зарежда зимно време, особенно ако има сняг - цистерната не може да стигне до мене.......... #-o
Ама и така си бива, свикнах, н.п.
Иначе "студеното помещение" в момента е "топло" :lol:

Изображение, Изображение
и все още кося тревата...........

Филме, казвай какво да взимам и веднага го правя.
Не ми е толкова за разхода искам нещо по-удобно за мене.
Някоя гъзарийка и дали ще мога да я управлявам и наблюдавам по WiFi.
2 IP камери дали ще могат да се включат?
Тази седмица и оптиката прекарвам..............разпервам крилата вече :-D
filmatoplo - майстор
Взимаш от Натурела цветното управление за пелетна горелка с вай-фай модула .Горелката ще модулира на 4 степени ,показва на колко киловата работи ,моментен и сезонен разход ,4 подготовки с различни запаметени настройки според пелетите или прогресивно нарастваща мощност .Прочети му функциите в сайта на Натурела.https://www.naturela-bg.com/files/NPBC- ... 3_0_BG.pdf
liverpool-64 - специалист
Аз съм с GP 25 с цветното управление на Натурела. С нейното оригинално управление изгорих за 120 кв.м 6 т. пелети, с Натурелата 4,5т. дори и по-голяма площ топлех. Е,междувременно направих и изолация на къщата,така,че не е цялата "вина" на Натурелата за икономията ,но да се работи с нея е истинско удоволствие.
Тия пелети дето не ги помниш , ми приличат на производство на с. Говежда Монтанско,ако са те,много са добри,горил съм от тях. :supz:
borkata99 - специалист
Филме, тичам... :)
А пелетите наистина са от това село.
Който ми ги достави каза че са от с. от Монтанско.
А дано са по-добри от ТРОН-а.

Малийййй Филме, знаеш ли тука в Русе някой да вземе управлението и да дойде да го върже.
Аз имам и слънчеви панели и 200 л бойлер в който са вързани и панелите и котлето.
Или грабвай една Натурела и идвай да я слагаш.
Ако искаш звънкай по телефона и да се разбираме....
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26

Тема "Котел дакон 24 горелка GP 20" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: