Най - вълнуващия въпрос зимно време.
За всичките години, в които ползвах горелката, изключително със слънчогледови пелети, нито веднъж не достигнах до положение да мисля по въпроса.
Въпреки, че горелката е създадена да изгаря "нискокачествени" пелети, не мога да си представя що за човек ще си причини мъките с такъв трошляк. Аз директно обръщах задник.
Е, кой какво е спестил, видно е от писанията през годините.
Тръбички и пр. удурми изобщо не ме вълнуват.
Който смята, че може да такова дявола във въздуха, нека продължава и с още повече усилия!

Онова, което разбрах за конструкцията при теб, няма нищо общо с такова ръкоделие, при Грейко.

пп. При цена 220лв за супер качествени пелети, отказвах пелети на 160лв, след само един поглед.
6osi6 - майстор
Грейко ли е ръкоделието?
Снимката е на Евгени. До колкото знам той е с Грейко, а не със самоделка. Имал е някакви проблеми със сензорите, за да ги отдалечи с тръбички.
пон яну 16, 2023 9:23 pm6osi6 написа:
Грейко ли е ръкоделието?
Снимката е на Евгени. До колкото знам той е с Грейко, а не със самоделка. Имал е някакви проблеми със сензорите, за да ги отдалечи с тръбички.
Не се ли вижда какво е? Ръкоделие наричам всяка доработка на оригиналното изделие.
Не със сензори, те са си вършили работата, а с трошляк е имал проблеми.
Евгени знае какво прави, за разлика от потребители на Форума.
6osi6 - майстор
Човекът си е взел по-некачествени пелети, така е решил, щото миналата година Керпи бяха 550 лева и може да е преценил, че не си е заслужавало да се купуват.
Не са кой знае колко усилия, да сложи две ПВЦ тръбички и да пробва да изгори това което с повече прах, вместо да го хвърля в кофата.
пон яну 16, 2023 9:53 pm6osi6 написа:
...
Не са кой знае колко усилия, да сложи две ПВЦ тръбички и ...
Аз не одобрявам това, но Да, така е.
Като се замисля, доста доволен съм бил когато зареждах печката с трина (опилки). Горене, без ангажимент към процеса, дълго време. Стига да знаеш как- скоро показвах.
вт мар 29, 2022 8:25 amEvgeniy написа:
пон мар 28, 2022 5:32 pmianckov написа:
Здравейте!
От къде да намеря NPBC-V3M_Monitoring.rar?
Пратих ти една версия на лично.
Здравейте, искам да попитам дали е възможно да ми пратите програмата, имам нужда от нея за една горелка на сънсистем
zrock - напреднал
Сървъра на натурела пак го няма
Evgeniy - майстор
чет яну 19, 2023 6:12 pmkofty_god написа:
Здравейте, искам да попитам дали е възможно да ми пратите програмата, имам нужда от нея за една горелка на сънсистем
Провери си личните съобщения
alekzadaner - напреднал
Здравейте ,

Не мога да се свържа с wifi с грейкото , работи 3 години без проблем като много пъти се откача от мрежата аз следователно я връзвам , но до днес ,вече не става , отварях и затварях портове в рутера и не става .Изображение
Понякога дава като на снимката а понякога Ap associated

Прикачен файл

20230217_135113.jpg
вт фев 20, 2018 6:00 pmg.gushterov83 написа:
Винаги ми е било интересно как да го премеря по-точно :?
Колеги, след дълго изключване, от пролетта досега, на контрлер за пелетна горелка NRBC-V4E май беше, не се активира при включване. Моля за съвет!

Тема "НАТУРЕЛА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: