• 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 124
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
joro39 - специалист
rau1 - помощник
Здравейте колеги
Предстои ми свързване на Натурела на фероли sun p7 и имам един въпрос ако може да ми помогнете.
Почти всичко със свързването ми е ясно освен
297-преобразувател на налягането на въздуха (3-жилен кабел)къде да го вържа.
Ще съм ви мн благодарен ако някой ми помогне и за какво принципно му е дейстието.
Прикачен файл:
2017-12-20 22.09.46.jpg
filmatoplo - майстор
Вкума се маха ,той вече няма да играе ,остава само вентилатор,запалка и шнек .
rau1 - помощник
filmatoplo благодаря за бързия отговор колега.
Поздрави и весели празници :)
rau1 - помощник
Някой може ли да ми даде настройките на (натурелата)мощ.1, 2, 3 за фероли р7. Че вече 3 час се мъча. Направих го временно така. Видях таблицата която колегата е дал за вентилатора
Мощ.3
Порция:6
Цикъл:25
Вентилатор:27
phantom_ - специалист
Май не е баш тъй, а тъй ..pp,фиууу,ppp.p.. :-D Няма как да ти ги даде някой колега..всичко е строго индивидуално. Сядаш и започваш да подаваш пелети докато не може повече и това за 3-та степен оттам 2-ра на полвината и първа още по малко :idea:
filmatoplo - майстор
Таблета ми е развален и това написа сам . :wink:
rau1 - помощник
Мисълта ми беше да си дадете вашите настройки на феролито и да пробвам няколко варианта и да си я донаглася. Да имам някаква база от която да тръгна. Знам, че мн зависи от пелетите, моите лично са най висок клас А1.

При тези настройки който съм дал, изхвърля не до горели пелети. Ако намаля вентилатора мисля че намаля пламъка а и е малко за мощ. 3.

Исках да разгледам вашите настройки понеже вие сте си играли доста докато ги нагласите както трябва. И нали това е целта на форума да си помагаме :)
Ако помогне някой ок, ако не да сме живи и здрави. Както казва кекса - всичко е точно :D
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 124

Тема "НАТУРЕЛА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: