Най - вълнуващия въпрос зимно време.
При такова Одупарване, ехееее- Екоспар, Артел, нещо си Домо, Херц, Алфаплам, Харгаснер, Бурнит, ........камина Грейко влиза ли в бюджета?!!!
Тряба са опита сичко от тоа живот! Печка, ти си!
n.ganev - майстор
Crazyjj написа:
Някой слагал ли е натурела на пелетна камина с водна риза?
Да!
Последно на Бърнит.
pechkata - специалист
ср фев 10, 2021 7:33 pmТрифон П.Трифонов написа:
Печката победи с Прити
Притито бие Грейко по горене на ниска мощност - и костилката гори по добре... :-D
n.ganev - майстор
pechkata, Специално мен Много трудно ще ме убедиш!Извинявай, че направо на Ти ама не се стърпявям вече. Започна да ми Писва да чета простотии от хора, които изказват мнения и препоръки за съоръжения дето дори не са виждали на живо, а да не пиша, че не са запознати с логиката на управление.
pechkata - специалист
Никого не убеждавам със моите мнения... :-D

Прикачен файл

ST830157.JPG
n.ganev - майстор
Голям си Палячо!
Това на снимките е Плагиатство!
Не знаеш както и други, че има неща които са патентовани.
Такива като "Марка" включваща в понятието дори и форма на горивна камера и точно поради подобни Недоразумения,които публикуваш произведени от фирми като "Прити", "Складова Техника" и "Гаражни производители" Бяха допрели до услуги на Мастити адвокати.
Престанете да пишете пасквили след като "Гроздето Ви Е кисело!"
Цитирам Автора на темата от една от първите страници - Ама кой
й да чете?
Че и темата Модератора да триел...
gnt69 - майстор
ср фев 10, 2021 9:12 pmpechkata написа:
Никого не убеждавам със моите мнения... :-D
ИИИ баси сега ако имаш и един котел Грейко с три дупки можеш да си ги монтираш от всички страни и да си ги менкаш, в четни дни едината в нечетни другата а по празниците третата. Завиждам ти. Пък в къщи нямам драма няма и интрига, сипвам пелети в бункера, чистя с лопатката, гори и топли без драма и накрая на сезона 500 лева за отопление на 200 кв къща. :partyman:
pechkata - специалист
ср фев 10, 2021 9:26 pmn.ganev написа:

Престанете да пишете пасквили след като "Гроздето Ви Е кисело!"
ОК... :partyman:

Ама тази дума не я знам...?
"Плагиатство" :-D
Последна промяна от pechkata на ср фев 10, 2021 9:35 pm, променено общо 1 път.
brassSob - специалист
ср фев 10, 2021 9:31 pmgnt69 написа:
ср фев 10, 2021 9:12 pmpechkata написа:
Никого не убеждавам със моите мнения... :-D
ИИИ баси сега ако имаш и един котел Грейко с три дупки можеш да си ги монтираш от всички страни и да си ги менкаш, в четни дни едината в нечетни другата а по празниците третата. Завиждам ти. Пък в къщи нямам драма няма и интрига, сипвам пелети в бункера, чистя с лопатката, гори и топли без драма и накрая на сезона 500 лева за отопление на 200 кв къща. :partyman:
Комби, на горната врата четвърта.
n.ganev - майстор
gnt69, Тя темата НАТУЛЕЛА, Той Циркаджията търси под Вола теле, а ако намери близнаци - Баси кефа.
И то в темата дето преди години я отворих със съвсем друга цел.
Поздрави!

Тема "НАТУРЕЛА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: