• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 124
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Radoslaw - специалист
stilian20 написа:
Да пак опряхме на темата във Форума за Ламбда сондата но на знаещите им свиди да споделят с нас "неуките" как да си направим мониторинга поне.
Ами просто безплатен обяд няма,за съжаление.Само сиренцето в капана за мишки , ама и то не е сигурно.
stilian20 - специалист
Ако колегите LazarGanev, n.ganev, filmatoplo, alex_serviz, и много други вземаха пари за всеки съвет тук във форума се чудя какво щяха да ги правят толкова много. :lol:
Radoslaw - специалист
stilian20 написа:
Ако колегите LazarGanev, n.ganev, filmatoplo, alex_serviz, и много други вземаха пари за всеки съвет тук във форума се чудя какво щяха да ги правят толкова много. :lol:
Не ме разбра ,хората дадоха сайтове, схеми ,който иска да дерзае.Иначе при поляците 1000 лв за ламбда модула и 700 за контролера и забравяш.
iceheart - специалист
stilian20 написа:
Ако колегите LazarGanev, n.ganev, filmatoplo, alex_serviz, и много други вземаха пари за всеки съвет тук във форума се чудя какво щяха да ги правят толкова много. :lol:
Най вероятно щяха пак да дават съвети тук просто щяха да са по богати. :-D :-D :-D Не всичко в живота се прави за пари, има неща които те правят по щаслив от парите. Дано повече хора го пиемат по този начин, че да заприличаме на нещо. :-D
mitko3040 - напреднал
Поздравления! Чета с интерес! Само да не се наложи лятото вместо на плаж да сме в избата ми. Ако са всички като теб Идеалисти ще е супер. Още веднъж поздравления.
n.ganev - майстор
iceheart :prayer: :prayer: :prayer: И тебе колко съм те питал, ама айде от тебе да мине този път.
n.ganev - майстор
mitko3040 написа:
Поздравления! Чета с интерес! Само да не се наложи лятото вместо на плаж да сме в избата ми. Ако са всички като теб Идеалисти ще е супер. Още веднъж поздравления.
Внимавай какво си пожелаваш :-D . И аз предпочитам три месеца лов, три месеца ски, през останалото време изба и Клаудия Шифър да ме чеше по корема и пак лов, и ако трябва да идваме в избата - предупреждавай че утре освен Ферарито имам и други ангажименти. Размразих Фризера и едни филенца, бонфиленца ще ги обработвам Баси #-o , а бе гадорийки ама трябва да се приготвят, че да знам да приготвя и за меаната :?
iceheart - специалист
mitko3040 написа:
Поздравления! Чета с интерес! Само да не се наложи лятото вместо на плаж да сме в избата ми. Ако са всички като теб Идеалисти ще е супер. Още веднъж поздравления.
Че какво му е лошото на избата ти, хладно е през горещото лято, жената не слиза там да те тормози, има всякакви запаси и т.н...... :-D

n.ganev написа:
iceheart :prayer: :prayer: :prayer: И тебе колко съм те питал, ама айде от тебе да мине този път.

Ще черпиш по бира, може две когато дойда някой ден в Дряново.... :drinkers:
mitko3040 - напреднал
Нищо и няма на избата. Като дойде Ганев, ако пак не ме забрави като миналото лятото, ще отидем и на по-приятни от избата места.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 124

Тема "НАТУРЕЛА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: