Най - вълнуващия въпрос зимно време.
naydenov.anton - специалист
пет окт 15, 2021 11:28 amEvgeniy написа:
Ако е с тъча, пробвай, това, което пише в ръководството:

Диагностика
С натискане на бутон “►“, когато контролерът е в някой от текстовите информационни
екрани, се преминава към екран “Диагностика“, която представлява списък с информация за
всеки регистриран проблем и точния час и дата на възникването му. Ако записите са повече
от 4, с бутони “▼” или “▲”, се показват съответно следващата или предишната страница.
Превключването от текстов информационен екран към екран "Диагностика" може да стане и
чрез жест - преплъзване наляво, а смяната на страниците с диагностични данни - с
преплъзване нагоре и надолу.


Може да видиш причината там, ако има запис.
Извинявам се забравих да пиша.

В менюто диагностика не е записано нищо.
g.gushterov83 - специалист
Защо не пробваш с e-mail до Натурела? Аз съм и писал неколкократно и винаги отговарят бързо и адекватно. Едва ли някой знае по-добре причината от тях.
пет окт 15, 2021 5:49 pmg.gushterov83 написа:
Защо не пробваш с e-mail до Натурела? Аз съм и писал неколкократно и винаги отговарят бързо и адекватно. Едва ли някой знае по-добре причината от тях.
виж да не е активно автоматично почистване
Жако - специалист
нед авг 29, 2021 1:24 pmkabel96 написа:
Ако някой му трябва да свирка.Чисто нов е,не е инсталиран.
IMG_20210829_123837.jpg
IMG_20210829_123942.jpg
Продаваш го значи.????
Ще ти пратя Тел. номер на лично.
Windowsche - помощник
Някой знае ли, термозащитата на Фероли на какви градуси сработва и дали е нормално отворен или нормално затворен. На Натурела е нормално затворена. Ще ми се наложи ли смяна на термозащитата.
filmatoplo - майстор
Термозашита на Фероли сработва над 90-95 гр ,и е Нормално Затворена.Управлението на Натурела се свързва с нея ,не иска смяна.
ivanovhr - специалист
Само аз ли имам проблем и не си виждам печката?
Нито през лаптопа нито през мобилното приложение. :rolleyes:
ср окт 27, 2021 8:48 amivanovhr написа:
Само аз ли имам проблем и не си виждам печката?
Нито през лаптопа нито през мобилното приложение. :rolleyes:
Сървъра не работи от вечерта. :? Минах тази сутрин 40 километра за да изгася печката ръчно.
ivanovhr - специалист
Сега всичко е точно :supz:
Windowsche - помощник
Каква, може да е причината управлението да дава грешка късо в PT 100 сензора. Пробвах с втори такъв сензор и пак същата грешка.

Тема "НАТУРЕЛА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: