• 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 124
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
stefan33 - специалист
Да,преди да поставя wifi модулчето,цветното дисплейче работеше с кабел към 13 метра дължина,но трябваше да намаля яркоста на дисплея до минимум,защото не му стигаше тока. Сега изглежда wifi модула черпи повече ток и с тази дължина на кабела дисплея светва и почва да премигва и затова го върнах долу в котелното където е подвързан с 20см кабел и всичко е наред.Макар че с Naturela Smart home и с приложението за андроид все едно цветния дисплей ти е в ръцете навсякъде-управленито е перфектно
ktch_1964 - специалист
Здравейте , първо искам да споделя, че всякакви електроники са" тъмна индия" за мен, просто бъкел не разбирам.
Моля отговорете ми, може ли контролера да управлява горелка с подвижна скара, има ли функция механично почистване на
горелката , например след като горелката изгасне контролера да подаде импулс-220в. къмустройството което задвижва скарата.
ktch_1964 написа:
Здравейте , първо искам да споделя, че всякакви електроники са" тъмна индия" за мен, просто бъкел не разбирам.
Моля отговорете ми, може ли контролера да управлява горелка с подвижна скара, има ли функция механично почистване на
горелката , например след като горелката изгасне контролера да подаде импулс-220в. къмустройството което задвижва скарата.
Да. Можеш да задаваш през какъв период да се включва почистващо устройство.
ktch_1964 - специалист
Трифон П.Трифонов написа:
ktch_1964 написа:
Здравейте , първо искам да споделя, че всякакви електроники са" тъмна индия" за мен, просто бъкел не разбирам.
Моля отговорете ми, може ли контролера да управлява горелка с подвижна скара, има ли функция механично почистване на
горелката , например след като горелката изгасне контролера да подаде импулс-220в. къмустройството което задвижва скарата.
Да. Можеш да задаваш през какъв период да се включва почистващо устройство.
Благодаря, а може ли да споделите колко продължава в времето импулса, или това време може да се регулира?
ktch_1964 написа:
...
Моля!
Не, не мога да споделя, не ползвам опцията. Предполагам, че напълно ще удовлетвори изискванията на горелката ви.
Препоръчвам да звъннете в Натурела! Много са отзивчиви.
andy_forresite - майстор
Ще може да я движи, но трябва да се пита дали ще го прави и по време на стендбай. Мисля че се настройва времеви интервал, тоест периодичност за деня и го прави със зададената продължителност, но не зная дали в стендбай ще се задейства. Аз мисля че няма.
phantom_ - специалист
Ето и нагледно как изглежда колега.

Прикачен файл

Screenshot_20171106-104834.png

Прикачен файл

Screenshot_20171106-104923.png
emilvelkov73 - специалист
Здравейте колеги,
може ли някой който ползва приложението NATURELA SMART HOME
да сподели как точно се настроива-стъпка по стъпка,
защото при мен на setings на iphone 6 ми дава че модема
не е свързан/пробвах нови мрежи и какво ли още не,но не мога да го преборя/
Когато си влезна на client си работи,но не се ъпдейтва и си седи на определен час.
Благодаря предварително.
Бай Гого - специалист
emilvelkov73 написа:
Когато си влезна на client си работи,но не се ъпдейтва и си седи на определен час.
Благодаря предварително.

Прикачен файл

2017-11-06_124619.jpg
2017-11-06_124619.jpg (62.29 KиБ) Видяна 2434 пъти
emilvelkov73 - специалист
Бай Гого написа:
emilvelkov73 написа:
Когато си влезна на client си работи,но не се ъпдейтва и си седи на определен час.
Благодаря предварително.
Ама къде да го пише да е еднакъв този надпис?
В приложението има acces code само .
На мрежа коя се пише/Nat-ap...или името на моята мрежа?
Ако може малко по подробно ще съм благодарен.инструкцията съм я чел,но явно ми трябва на по прост език #-o
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 124

Тема "НАТУРЕЛА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: