• 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 124
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
phantom_ - специалист
Директно от тях защо не си вземеш, а от дистрибутори? Мисля че цената му е 80лв. :wink:
liverpool-64 - специалист
Ако някой го интересува получих отговор от Натурела:
Цените са както следва:
Кит с контролер NPBC-V3M-1 - 186 лв с ДДС
Кит с контролер NPBC-V3C-1 - 216,00 лв с ДДС
filmatoplo - майстор
:) А тъй по биват ,като си купувах моето по каква причина 30лв са ми се сторили 1милион че не си взех цветното :? :lol: .
kalin72 - майстор
И смяната е директна, така ли? Махам старата платка, слагам новата, и те това е те :?
filmatoplo - майстор
:wink: На горелка Грейко ли ,ако слагаш новото цветно и искаш да внедриш и дисплея -трябва да смениш и ламарината на горелката . :wink:
kalin72 - майстор
Да, на горелка Грейко RB20. На мен не ми е за шаренкото, най-вече за нови функции, които да допринесат за по-добро горене и икономия.
filmatoplo - майстор
През Грейко включая- платката ,дисплея и лицевата ламарина -411 лв .
От Натурела включая -платка ,дисплея в кутийка -216 лв и 10 лв доставка ,не включва оптодвойка .
jolobg - специалист
пон юли 16, 2018 3:51 pmphantom_ написа:
Директно от тях защо не си вземеш, а от дистрибутори? Мисля че цената му е 80лв. :wink:
Идеята е да направим пуск на системата заедно с модула и съответно да важи гаранцията за всичко.
phantom_ - специалист
Е те си дават гаранция. Защо да не важи?
jolobg - специалист
ср юли 18, 2018 9:07 amphantom_ написа:
Е те си дават гаранция. Защо да не важи?
Ако монтирам модула след пуска на горелката и се случи нещо с електрониката ѝ, може да останат съмнения за причината. Не съм го уговарял с дистрибутора, но смятам, че така е по-чисто.
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 124

Тема "НАТУРЕЛА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: