• 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 124
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
Подкрепям- Натурела са готини . :supz: пожелавам през новата 2020 г да се подобри качеството на продуктите. :wink:
stefan33 - специалист
От 2 седмици съм със стайния термостат на натурела.До сега си играх с настройките на различните мощности на гориво 1,2, и 3.По-късно ще пиша подробно за впечатления.Има някои неща които могат да се подобрят,но съм доволен.
Miro81 - напреднал
Здравейте,
цял ден си блъскам главата със свързване на WIFI модул на НАТУРЕЛА NRM-W3 с домашната интернет мрежа. Рутера ми е MERCUSYS MW305R.

Не знам как да разреша прот 32006 (спрямо упътването). Опитах какви ли не начини, включително и помощ от техническо лице на интернет доставчика.

Пробвах и чрез подаване интернет сигнал от мобилен телефон.

...през браузър и през приложението на модула.

Моля, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем и/или знае решението му да сподели!
galivar - специалист
Добър вечер колеги,как мога да вдигна градусите.Пробвах всичко но не се получава а преди ми беше на 85 гр.Влизам в настройка на температурата вдигнах на 85 но пак не се получава. Изображение
gnt69 - майстор
чет яну 16, 2020 7:57 pmgalivar написа:
Добър вечер колеги,как мога да вдигна градусите.Пробвах всичко но не се получава а преди ми беше на 85 гр.Влизам в настройка на температурата вдигнах на 85 но пак не се получава.
Натисни F и го задръж, после стрелка нагоре. :partyman:
galivar - специалист
чет яну 16, 2020 8:05 pmgnt69 написа:
чет яну 16, 2020 7:57 pmgalivar написа:
Добър вечер колеги,как мога да вдигна градусите.Пробвах всичко но не се получава а преди ми беше на 85 гр.Влизам в настройка на температурата вдигнах на 85 но пак не се получава.
Натисни F и го задръж, после стрелка нагоре. :partyman:
Благодаря колега получи се само със стрелка нагоре. :partyman:
voni - напреднал
Здравейте колеги имам камина на BURNIT 15KW със старият контролер.Имам нужда от помощ,от вчера съм със Натурела поради проблеми със старата платка за управление .Може ли да ми кажите настройки за оптимална работа на камината.Благодаря ти предварително.Сега съм със това управление ЕЛЕКТРОНЕН КОНТРОЛЕР
ЗА ПЕЛЕТНА КАМИНА
С ВОДНА РИЗА
NPBC-V3C-2 / NPBC-V4C-2
СОФТУЕРНА ВЕРСИЯ 57/26
filmatoplo - майстор
За настройките -майстора трябва да е пред камината .
voni - напреднал
пон фев 24, 2020 10:25 amfilmatoplo написа:
За настройките -майстора трябва да е пред камината .
Абе ти ми ги кажи пък аз ще си ги въведа сам,какво толкова ги криете споделете ги .
Димитър Димов - специалист
пон фев 24, 2020 1:47 pmvoni написа:
пон фев 24, 2020 10:25 amfilmatoplo написа:
За настройките -майстора трябва да е пред камината .
Абе ти ми ги кажи пък аз ще си ги въведа сам,какво толкова ги криете споделете ги .
Не съм адвокат на никой,но някои хора с това си ''изкарват хляба''.Пък и поста ми звучи малко като ''Абе,ти ми кажи пък после си ..... .
  • 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 124

Тема "НАТУРЕЛА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: