Най - вълнуващия въпрос зимно време.
brassSob - специалист
За съжаление няма как да ги знаем. Все едно да пуснеш тото и да питаш тук какви са ти числата. Единственото което може да направиш сам е да вземеш книжката и да въведеш заводските настройки.
нед мар 21, 2021 12:56 pmbrassSob написа:
За съжаление няма как да ги знаем. Все едно да пуснеш тото и да питаш тук какви са ти числата. Единственото което може да направиш сам е да вземеш книжката и да въведеш заводските настройки.
Благодаря, за отговора и аз си мислех да въведа завидските явно, защото при стартирането преди 5 години от фирма термодизайн идва техен човек и ги въведе настройките предполагам са същите от ръководството но за да съм сигурен питам.
filmatoplo - майстор
Аз пък помислих ,че сте подменили управлението с Натурела. .По принцип заводските настройки които са и в книжката описани са на 90/ актуални,аз променям първо Т04 ако е необходимо да пуска точно първа доза -тук варира от 8 до към 10 ,важно е пелетите да покрият запалката,след това параметър Т07 ако са по калорични пелетите ,от 15 на 17 или до към 20 ако е нужно.След това параметър Т18 се прави на 001 и се включва модулация за така трябва да е.В малкото меню там параметър U03 се прави на 000.
нед мар 21, 2021 2:41 pmfilmatoplo написа:
Аз пък помислих ,че сте подменили управлението с Натурела. .По принцип заводските настройки които са и в книжката описани са на 90/ актуални,аз променям първо Т04 ако е необходимо да пуска точно първа доза -тук варира от 8 до към 10 ,важно е пелетите да покрият запалката,след това параметър Т07 ако са по калорични пелетите ,от 15 на 17 или до към 20 ако е нужно.След това параметър Т18 се прави на 001 и се включва модулация за така трябва да е.В малкото меню там параметър U03 се прави на 000.
Благодаря много!
NEUSPEED - помощник
Здравейте. Търся човек за град Перник да монтира и настрои управление натурела на фероли п7.
NEUSPEED - помощник
Здравейте. Търся човек за град Перник да монтира и настрои управление натурела на фероли п7.
NEUSPEED - помощник
пет сеп 10, 2021 9:45 amfilmatoplo написа:
Много си далече. :wink:
Да я пратя по Еконт ? :-D
filmatoplo - майстор
Може ,обаче ще трябва да е и шнека защото трябва да я запаля след монтажа.Да се внедри платката в горелката почти невъзможно ,правил съм го няколко пъти ,но се запрашава след време като работи ,и платката и пречат вибрациите.За да няма проблеми вече ги монтирам в пвц табло заедно с предпазители .Захранването на шнека се прави с контакт и щепсел за да се откача .Трябва само да се знае какво ще е разстоянието между горелката и таблото.Такива ми ти работи. :wink:
Петър76 - специалист
Някой може ли да сподели настройки за по икономично харчене на пелети?

Тема "Пелетни горелки Ferroli Sun и Mikro P7-P12 Инфо,настр. и др." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: