• 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 111
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
slavista - специалист
Здравейте!
имам ferroli p12 и ми предлагат калибровани въглища . Някой пробвал ли е такива работи. Били в размера на пелетите и т.н?
slavista - специалист
Искаш да си вдигнеш мненията или да покажеш колко си велик? Питам съвсем нормално и очаквам такъв отговвор..
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп! :finga:
gnt69 - майстор
slavista написа:
Искаш да си вдигнеш мненията или да покажеш колко си велик? Питам съвсем нормално и очаквам такъв отговвор..
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп! :finga:
Съвсем нормално ти е отговорил човека. Феролитата не се славят че са всегоривни горелки. Не горят калпави дървени пелети пък ти искаш въглища да гориш. Ама няма лошо пробвай и сподели резултата. :partyman:
n.ganev - майстор
slavista написа:
Искаш да си вдигнеш мненията или да покажеш колко си велик?
Нямам нужда от трупане на мнения, а съм си смотан и величие не търся. Просто не ми е ясно като си си купил черно бял телевизор "Опера" защо питаш от къде да си настроиш RJB-то
Три сезона съм бил с "Ферари" и му знам възможностите
filmatoplo - майстор
Стига смях какви въглища в Фероли.
n.ganev - майстор
Ми калибровани бе К'ви - ти пък си интересен. Човека много точно е написал
filmatoplo - майстор
Може що не ,даже за по интересно да седи и да гледа как тръбата свети червено и как изгаря .
Svezar - специалист
Някой да вземе да ми снима такива калибровани въглища дето става за Фероли,че да знам как изглежда туй животно :?: Той шнека с по-дълги и твърди пелети се запъва,вие се каните камъни да прекарвате през него /щото аз въглища без камъни вътре не съм виждал/ :wink:
Ludoto_momche - специалист
Здравейте! С Фероли съм 3та година вече и така или иначе още немога да нагодя настройките....както и да .Днес т7 го сложих на 20 а т12-60 за сега уж гори добре на 3та степен.Та въпроса ми е до колко може да се намаля вентилатора на степените да не направя някой гаф.Сега на 60 тръбата не е червена на пръв поглед и не пари.
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 111

Тема "Пелетни горелки Ferroli Sun и Mikro P7-P12 Инфо,настр. и др." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: