Най - вълнуващия въпрос зимно време.
brassSob - специалист
ср яну 20, 2021 6:13 pmslavista написа:
Къде в София мога да си купя температурен датчик за фероли и гарнитурата за тръбата

Ferroli sun p12
По-интересно е откъде фотоклетка и платка за старите горелки?
brassSob - специалист
Така е. Натурела е най-доброто решение на тия италиански шитове.
Здравейте да има някой в регион Габрово който се занимава с горелки фероли.
filmatoplo - майстор
Съобщение не може ли да му пишеш.
Svezar - специалист
ср яну 20, 2021 8:22 pmbrassSob написа:
Така е. Натурела е най-доброто решение на тия италиански шитове.
Единственият проблем с този "шит" ми е ,че шнека не може да пуска равни дози и това налага да са леко завишени за да не гасне горелката,интересно как Натурела или някаква платка разработка на НАСА ще реши този проблем ??
brassSob - специалист
съб яну 23, 2021 3:00 pmSvezar написа:
ср яну 20, 2021 8:22 pmbrassSob написа:
Така е. Натурела е най-доброто решение на тия италиански шитове.
Единственият проблем с този "шит" ми е ,че шнека не може да пуска равни дози и това налага да са леко завишени за да не гасне горелката,интересно как Натурела или някаква платка разработка на НАСА ще реши този проблем ??
Ами глей са, като няма части какво правим? Платки за старите няма, трябва да се слага от новите. Те имат бъг да търсят датчик за БГВ или преминават от зимен в летен режим. При новата горелка дава грешка F11, като я сложиш на стара става одисея. Фотоклетката новата е за нафтова горелка, абсурд и несъвместимо със повечето стари модели. В годините имам над 1200 такива горелки и сега стана страшно като търсят части и няма.
Svezar - специалист
То е ясно,че като няма части ще се сменя управлението,но исках да кажа,че аз съм си напълно доволен и от фабричното и не виждам с какво би ми подобрило системата ,ако го сменя без нужда с Натурела .

Тема "Пелетни горелки Ferroli Sun и Mikro P7-P12 Инфо,настр. и др." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: