Най - вълнуващия въпрос зимно време.
brassSob - специалист
съб яну 23, 2021 3:44 pmSvezar написа:
То е ясно,че като няма части ще се сменя управлението,но исках да кажа,че аз съм си напълно доволен и от фабричното и не виждам с какво би ми подобрило системата ,ако го сменя без нужда с Натурела .
Ти си лесен. Слагаш пелети в бункера и това е. Но много хора вече имат проблеми.
filmatoplo - майстор
Не ,че рекламирам Натурела,но решава кардинално нещата .Ако няма възможност човека ще се търсят части за оригиналното управление на Фероли ,но ако човека иска има възможност да си позволи ново управление то е желателно препоръчително да избере Натурелското.С 1 куршум трепе няколко заека.Където са го избрали не са сгрешили .Имах един случай ,на човек горелката му започна да дава дефекти и започна да търси решение ,моя съвет беше да сменим управлението.Човека не ми повярва ,и започна да вика един след друг майстори да подчинят горелката .За две седмици кой ли не дойде ,и никой майстор не успя да я оправи .И човека след като похарчи сума пари се съгласи аз да се заема .За деня смених управлението и горелката заработи .
slavista - специалист
ср яну 20, 2021 6:13 pmslavista написа:
Къде в София мога да си купя температурен датчик за фероли и гарнитурата за тръбата

Ferroli sun p12

На няколко места проверих и не мога да намеря тези неща. В Люлин в един магазин се обаждах и колега от форума ми даде контактите на човек от продавалника ,който каза ,че очаквал доставка някога , но не се ангажира кога... Ще се радвам за насоки , благодаря.
cavy - напреднал
вт фев 02, 2021 2:46 pmslavista написа:
ср яну 20, 2021 6:13 pmslavista написа:
Къде в София мога да си купя температурен датчик за фероли и гарнитурата за тръбата

Ferroli sun p12

На няколко места проверих и не мога да намеря тези неща. В Люлин в един магазин се обаждах и колега от форума ми даде контактите на човек от продавалника ,който каза ,че очаквал доставка някога , но не се ангажира кога... Ще се радвам за насоки , благодаря.
В ТЕРМОДИЗАЙНТОТАЛ провери ли?

http://thermodesigntotal.com/produkt/re ... li-sun-p7/
filmatoplo - майстор
Типично за Софиянец,въртиш един телефон и утре идват частите.
Здвейте чета от известно време за Натурела на фероли. И така реших да си взема такъв контролер. Но като го получих се оказа,че човека който трябваше да го свърже може и да не оспее. Намерихме схеми на платката но проблема е със свързването на вентилатора и шнека. Така че ако може малко помощ. Знам, че много хора ще кажат, че искам да си спестя някой лев от майстори но не е така. Просто гледам, че всички които разбират от това са много далече от мен. Благодаря предварително.
съб яну 23, 2021 10:14 pmfilmatoplo написа:
Не ,че рекламирам Натурела,но решава кардинално нещата .Ако няма възможност човека ще се търсят части за оригиналното управление на Фероли ,но ако човека иска има възможност да си позволи ново управление то е желателно препоръчително да избере Натурелското.С 1 куршум трепе няколко заека.Където са го избрали не са сгрешили .Имах един случай ,на човек горелката му започна да дава дефекти и започна да търси решение ,моя съвет беше да сменим управлението.Човека не ми повярва ,и започна да вика един след друг майстори да подчинят горелката .За две седмици кой ли не дойде ,и никой майстор не успя да я оправи .И човека след като похарчи сума пари се съгласи аз да се заема .За деня смених управлението и горелката заработи .
Здравейте може ли да ви задам няколко въпроса относно горелка фероли P7?
пет мар 19, 2021 7:53 pmfilmatoplo написа:
От къде си.
София
filmatoplo - майстор
Вентилатора се свързва на FM ,а шнека се свързва на SF.

Тема "Пелетни горелки Ferroli Sun и Mikro P7-P12 Инфо,настр. и др." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: