• 1
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 111
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
cavy - напреднал
За много години група!
Да сте живи и здрави!

И аз да се допитам до знаещите.

Горелка Lamborghini (Ferolli) P7 със заводски настройки. Започна често да гасне, продухва и пак пали. След няколко такива цикъла и A01.

Някой някакви идей?
filmatoplo - майстор
Губи пламък от малко гориво при работа , и не запалва от по малка доза -причини прахоляк в бункера и шнека не подава добре .Като друга причина -почисти фотосензора .Чисти под скарата .
cavy - напреднал
Благодарско Филме! Шнека беше. Не си представях, че толкова прах ще се набие в него и няма да качва.
Разглобих Ламборгинито отЗаде и всчки беше ОК, сезор, запалка.....
Сега е ....истинско Ламбо.
Може да почвам с тунинга.
А като го разглеждам конструктивно, няма как да се тунингова с Натурела. Няма място за платката.....
А ми се искаше след някой и друг сезон да ъпгрейдна.

Благодарско пак и топла година на всички!
filmatoplo - майстор
Като се махне -дисплея и регулатора за тяга- се освобождава место :wink: Но платката може да се монтира и извън горелката :wink: .
cavy - напреднал
И ти си прав за платката.
Ще е ужас за околните :):)
filmatoplo - майстор
:) Защо ужас -ако платката е отвън -тя се поставя в кутия табло и само 2 кабела отиват в горелката. :wink:
darxsoft - помощник
Здравейте,

аз също бих се радвал някой да препоръча грамотен специалист за гр София за настройки на P7n.

Благодаря предварително.
filmatoplo - майстор
:wink: Освен да се командировам за ден два :-D
Ludoto_momche - специалист
filmatoplo значи и прахоляка в бункера пречи за правилното подаване на пелети ли ? Мойте в чувалите има доста прах и направо ги сипвам в бункера и явно прахоляка се събира на дъното.
ники_ник - специалист
вт яну 15, 2019 3:42 pmLudoto_momche написа:
filmatoplo значи и прахоляка в бункера пречи за правилното подаване на пелети ли ? Мойте в чувалите има доста прах и направо ги сипвам в бункера и явно прахоляка се събира на дъното.
За такива пелети съм направил сито 4/4 мм.и един инструмент ,мамата, му казват :|
  • 1
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 111

Тема "Пелетни горелки Ferroli Sun и Mikro P7-P12 Инфо,настр. и др." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: