• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 111
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
n.ganev - майстор
cavy :yawinkle: Ако пак си получил изненада - изчистен котел си голям къзметлия #-o . Командировай другата зима
cavy написа:
дЕдото да изчисти
и при мен а аз ше върна жеста по приемлив и за двамата начин :yawinkle: .
cavy - напреднал
Абе нямаше ме мене тия дни в София и пак.....дедото....:)
filmatoplo - майстор
Освен колегата Ганев някой горил ли е слънчогледови пелети във Фероли. абе с 1 дума става ли.
filmatoplo - майстор
:) Спешно ми трябва да знам Феролито гори ли слънчогледови пелети ,но с уговорката че поне 2-3 да не кажа 5 дни да издържа , тоест да не се налага горелката да спре с грешка след 2-5 часа .За съжаление няма тук слънчогледови ,имаше но свършиха , не мога да пробвам аз .Един приятел ме пита , и от това зависи дали ще си купи Фероли и такива пелети ,обещах му че ще питам , и така. :)
iceheart - специалист
Филме имам доста клиенти които карат на слънчогледови пелети, тъй като си имамеме голям производител тук при нас. Времето за чистене зависи много от пелетите. Тази година са с нова машина и гранулите са хубави, хората си карат по три дни без проблем, но все пак зависи и от ползването, затова ще кажа от 1 до 3 дни. То чистенето на скарата отнема точно 1 минута, така че може да си я почистваш всеки ден без това да те дразни. То нали всички които карат на тези пелети го правят от икономия, е икономията не върви с пълен комфорт..... налага се да се търпят и някои незгоди :-D
n.ganev - майстор
+1 :)
С Феролито се налагаше да изчиствам скаричката по един път на ден, но и котела през три дена, но пелетите не бяха от чиста слънчогледова люспа - имаше и кюспе.
iceheart - специалист
Информация:
Старата тема е възстановена изцяло, липсват няколко снимки но не болка за умиране и ще го преживеем.... :-D Ако някой от колегите ги пази и ми ги прати ще ги възстановя, ако не здраве да е... :-D
alex_serviz - специалист
filmatoplo написа:
Освен колегата Ганев някой горил ли е слънчогледови пелети във Фероли. абе с 1 дума става ли.
Става! Коментар от моя страна - все пак зависи и с какъв котел.
Онзи приятел, който си смени управлението с Натурелско, гори само слънчогледови пелети вече четвърти сезон ( котела му е Симе ). Аз миналата зима с Феролито изкарах само половин сезон със слънчогледови, после преминах на "дървени" ( котела ми е Дакон ).
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 111

Тема "Пелетни горелки Ferroli Sun и Mikro P7-P12 Инфо,настр. и др." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: