Най - вълнуващия въпрос зимно време.
съб мар 20, 2021 3:59 pmfilmatoplo написа:
Вентилатора се свързва на FM ,а шнека се свързва на SF.
Забелязах, че сте добре запознат с горелките и искам са Ви попитам, дали може да ми кажете с термо датчик какви трябва са са настройките?
filmatoplo - майстор
Не разбрах добре въпроса.
съб мар 20, 2021 4:07 pmfilmatoplo написа:
Не разбрах добре въпроса.
За Фероли P 7 какви трябва да са настройките с температурен датчик?
filmatoplo - майстор
Как какви ,както са били и със старото управление .Управлението Натурела от цветния тип ли е ,с бутони или тъч скрийн.
съб мар 20, 2021 4:16 pmfilmatoplo написа:
Как какви ,както са били и със старото управление .Управлението Натурела от цветния тип ли е ,с бутони или тъч скрийн.
Обикновенно е без натурела!
filmatoplo - майстор
Питам за новото управление което в момента сте монтирали на горелката .Та от кой тип е управлението .
нед мар 21, 2021 11:49 amfilmatoplo написа:
Не те ли интересува.
За ви отговорих че няма такова устройство! Горелката ми е както си е заводско!
brassSob - специалист
Аз доколкото разбирам, човека има горелка Фероли, без никакви доработки към нея. Може би иска да каже, че има стаен термостат визирайки температурен датчик и търси някакви настройки за които вече не го разбрах.
нед мар 21, 2021 12:32 pmbrassSob написа:
Аз доколкото разбирам, човека има горелка Фероли, без никакви доработки към нея. Може би иска да каже, че има стаен термостат визирайки температурен датчик и търси някакви настройки за които вече не го разбрах.
Благодаря, за разбирането така е както го обяснихте Вие! Искам да върна настройките на горелката със стаен термостат , защото я бях пуснал на модулация и заложих други параметри без да запиша старите настройки на горелката.

Тема "Пелетни горелки Ferroli Sun и Mikro P7-P12 Инфо,настр. и др." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: