• 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 78
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Те точно това е неудобното, че ясно ми е дето да променя подаването, ама;
-не знам как да вляза в платеното меню.
-не знам кой параметър отговаря за подаването.
Мамка им! Тоя свят е чисто комерсиален.
Има едно момче, от Аксаково, дето ги разкоства. Има и още няколко души по в час, ама не всеки му щрака главата в тая посока, та трябва да си плати.
syncho - майстор
филма, не е необходимо хората да пипат там. Просто инсталаторът трябва да си е свършил работата както трябва и няма да има необходимост от донагласяне. На мен защо не ми звънят за такива настройки? Звънят ми като си сменят пелетите и има някаква голяма разлика в качеството, но дори и тогава от потребителското меню в повечето случаи се решава проблемът.

Също така, ако производителя си настрои фабрично продуктите както трябва, няма да има необходимост от кой знае каква настройка на място. Проблемът е, че всеки почна да заварява две ламарини, слага им по една запалка, шнек, помпа и електроника за пелетни камини, които в България са едно-две като вид и казва ей ти камина. После тоя дето си я купи да си я настройва или този, който я монтира съответно.

Колко пъти ти се е случвало да пуснеш пелетна камина и да не ти се налага да пипаш системните настройки?
daniel.trifonov написа:
Ето още едно ръководство, което е на български, но е малко лошо сканирано цък. Колегата Rumen72 го беше качил в друга тема.
За колегата Георги Събев - погледни параметър Ih24.
Благодаря =D> намерих го кода е делта д 23 и го направих на 5 :) остава ми да направя и помпата да стартира от 45 градуса... и там ще имам нерви :mrgreen:
pacimirev - помощник
НАЗАД ПО ТЕМАТА ИМА НАСТРОЙКИ НА ШНЕКА!!!ПОМПАТА МНОГО КЪСНО ЩЕ ВКЛЮЧВА ,АЗ СЪМ Я НАПРАВИЛ НА 37ГР.А КОДА ЗА НАСТРОЙКИ Е 0000
ЧЕТЕНЕ МУ Е МАЙКАТА КАТО ГИ ПРОЧЕТЕШ 5/6 ПЪТИ ЩЕ ГИ НАВЪРЖЕШ :-D .АЗ СЪМ ЗА СЕГА 15КГ ЗА 35Ч. 100КВМ. МА СПОРЕД МЕН ОЩЕ БИ МОГЛО ДА СЕ СВАЛИ
pacimirev - помощник
Ако искаш пиши ще помагам колкото мога за PS24 .ЕДИН СЪВЕТ :ЗАПИСВАЙ ПрОМЯНАТА НА СТОЙНОСТА НА ВСЕКИ ПАРАМЕТЪР КАКТО И ЗАВОДСКИЯ МУ ПОКАЗАТЕЛ.А ОТНОСНО ПОЛЗВАНЕТО НА СЕРВИЗНИ УСЛУГИ 120ЛВ. НА ПОСЕЩЕНИЕ ЗА СТАНДАРТА В БГ СИ Е ЧИС ОБИР :axe:
pacimirev написа:
Ако искаш пиши ще помагам колкото мога за PS24 .ЕДИН СЪВЕТ :ЗАПИСВАЙ ПрОМЯНАТА НА СТОЙНОСТА НА ВСЕКИ ПАРАМЕТЪР КАКТО И ЗАВОДСКИЯ МУ ПОКАЗАТЕЛ.А ОТНОСНО ПОЛЗВАНЕТО НА СЕРВИЗНИ УСЛУГИ 120ЛВ. НА ПОСЕЩЕНИЕ ЗА СТАНДАРТА В БГ СИ Е ЧИС ОБИР :axe:
15 килограма за 35 часа сморед мен е невъзможно освен ако имаш само един радиатор :-D при мен ги думка 18 кила за 10 часа с 10 радиатора ...първата работа ми е 1 час до 55 градуса после модулациите са ми по 1 час и 7 мин работа ... та идечта ми е да вдугна драдуса на помпата за да може по барзо да стигне 55 градуса и съответно да почне да модулира
andy_forresite - майстор
Каква е тази статистика 15 кг за 35 часа? Камината е в някаква топла стая и е работила 7-8 часа сумарно. От Май месец ще падне още - 15 кг за 15765 часа.
Иван П. Иванов - напреднал
Момчета забелязах че в процес модулация функцията почистване не се изпълнява - та въпроса ми е при Вас как е. :partyman:
pacimirev - помощник
Ми толкова за около 30ч. Един чувал 3 радиатора и бойлер 100квм. Панелка прилично изолирана е то като стане по студено ще скочи и разхода предполагам !!Но засега толкова
pacimirev - помощник
При модулация и при мен май няма самопочиствсне или не съм забелязал поне
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 78

Тема "ПЕЛЕТНА КАМИНА GOLDEN FIRE мнения и отзиви" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: