• 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
С камина голдън файр 24 съм,имам въпрос колко трябва да трае почистането след загасянето,при мен ми прави впечатление че вентилатира обдухва над 15 мин,вижда ми се много, колко е при вас този процес и как дс го наглася?
Колега здрасти обдухва докато свали темоературата на изгорелите газове под 40гр. Според мен има параметър дето се намаля довечера ще ти го кажа .НО СПОРЕД МЕН и аз от скоро я имам !!!А ти можеш ли да ми кажеш как се намаля мощноста???мерси
колеги ето параметри За шнека
С1 2,О
С2 2,О
С3 2,8
С4 3.3
С5 3.9
С6 4,5
С7 5,6
РО5 35,5
Заложих ги сега ще видим :-D
Мерси колега
Зрвейте колеги мойе лчкои да ми даде плано опосание на настройките на горелка голден фаиер 35 или по конкретно ме интересува толераса на прегряване по време на модулация да го направя на от 2 градуса на 5 градуса че много ми гасне горелката :x ...
Ръководството за новия контролер цък. Същото е като на BurnIt - цък.
Ще помоля за малко помощ имам камина на Голдън Фаер GF 18 шнека ми подава много често пелети!!!
Ще съм много благодарен ако някой ми каже как мога да настроя !!!
daniel.trifonov написа:Ръководството за новия контролер цък. Същото е като на BurnIt - цък.

куца ми англииския бате коя е командата.....
Ето още едно ръководство, което е на български, но е малко лошо сканирано цък. Колегата Rumen72 го беше качил в друга тема.
За колегата Георги Събев - погледни параметър Ih24.
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Отопление”