• 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
pacimirev написа:Ако искаш пиши ще помагам колкото мога за PS24 .ЕДИН СЪВЕТ :ЗАПИСВАЙ ПрОМЯНАТА НА СТОЙНОСТА НА ВСЕКИ ПАРАМЕТЪР КАКТО И ЗАВОДСКИЯ МУ ПОКАЗАТЕЛ.А ОТНОСНО ПОЛЗВАНЕТО НА СЕРВИЗНИ УСЛУГИ 120ЛВ. НА ПОСЕЩЕНИЕ ЗА СТАНДАРТА В БГ СИ Е ЧИС ОБИР :axe:

15 килограма за 35 часа сморед мен е невъзможно освен ако имаш само един радиатор :-D при мен ги думка 18 кила за 10 часа с 10 радиатора ...първата работа ми е 1 час до 55 градуса после модулациите са ми по 1 час и 7 мин работа ... та идечта ми е да вдугна драдуса на помпата за да може по барзо да стигне 55 градуса и съответно да почне да модулира
Каква е тази статистика 15 кг за 35 часа? Камината е в някаква топла стая и е работила 7-8 часа сумарно. От Май месец ще падне още - 15 кг за 15765 часа.
Момчета забелязах че в процес модулация функцията почистване не се изпълнява - та въпроса ми е при Вас как е. :partyman:
Ми толкова за около 30ч. Един чувал 3 радиатора и бойлер 100квм. Панелка прилично изолирана е то като стане по студено ще скочи и разхода предполагам !!Но засега толкова
При модулация и при мен май няма самопочиствсне или не съм забелязал поне
pacimirev написа:При модулация и при мен май няма самопочиствсне или не съм забелязал поне

ако искате да не ви задраства горелките вдигнете вентилатора при модулацията... при мен е в бентилатор нагнетателен U 11 при мен беше 120 направих го на 130 за 10 часа пак си има пепеляк но си я чистя всяка сутрин преди работа и нямам проблем за сега:)
Georgi Sabev написа:
pacimirev написа:При модулация и при мен май няма самопочиствсне или не съм забелязал поне

ако искате да не ви задраства горелките вдигнете вентилатора при модулацията... при мен е в бентилатор нагнетателен U 11 при мен беше 120 направих го на 130 за 10 часа пак си има пепеляк но си я чистя всяка сутрин преди работа и нямам проблем за сега:)

Предполага се че камината а и не само камината но и котела ще стои в режим модулация най дълго време този степен трябва да работи едва ли не часове така че трябва да се самопочиства а друг е въпроса че за въпросните камини трябва да се чистят ръчно потите . Когато повишите U на вентилатора се губи ценна температура , вентилирането на горящите пелети съдове е факт и не бива да се пренебрягва . :partyman:
П.П. Виждам за пореден път че колегата е написал 120лв. на посещение , човека от сервиза каза че посещението му струва 26лв. м/и 120лв. е било някога сега не е просто се обадете на тел.сервиз в сайта на GF не на друг и ще разберете за какво става въпрос . Един специалист и на мене ми поиска 150лв. демек че отговарял за район Враца но котка му мина път . :partyman:
Ако е гаранционно, не разбирам защо ще ви искат пари изобщо. А ако не е, не разбирам защо толко често се налага да се вика техник
Иван П. Иванов написа:Момчета забелязах че в процес модулация функцията почистване не се изпълнява - та въпроса ми е при Вас как е. :partyman:

Опцията е премахната софтуерно за съжаление- инфото е от извора. :partyman:
някой да помага грешка 8 и надпис блокиране при камина 24кв с новото управление
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Отопление”