• 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 78
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Rumen72 - специалист
kotata75 написа:
Rmen72, може ли да изпратиш ръководството и на мен?Имеил kotov75@abv.bg
Линковете по горе! :-)
pacimirev - помощник
Здравейте колеги закупих си камина от този производител не съм на ясно с такъв вид техника .Снощи я стартирах сам тъй като техния представител шикалкави. КАМИНАТА ЗАМЪРКА с техните настройки но пък другия "майстор" дето ми прави инсталацията мери шери и накрая 24kw.Сега аз съм шофьор на камион по настоящем и не съм на ясно четох коментари изказвания едни плюят други хвалят аз засега мога да плюя обслужването щото е мноого занижено от това че ползват подизпълнители вероятно.Но направо за мен тази камина ми е силна върти през три четири радиатора серпентина и лира на първи етаж съм панел 97квм. саниран прилично перлит на земята 10мм вътрешна и 40 външна изолация с дограма.та някой може ли да ми каже как да и намаля мощностите.Пали за около 15мин. Дига 60 във ризата и започва да работи един вентилатор който пък я изгася преди следващо палене.Днес отворих да я почистя и имаше в пепелника на дъното като плочка от пепел която пък не позволява другата прпел да слезе .Иглолистни пелети.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
filmatoplo - майстор
На първо време намали мощността на степен 1 ,а тази пепел в кошничката се чисти като се извади кошничката и се почисти ,пепелта не трябва да пада под кошничката - от там иде въздух да гори .
pacimirev - помощник
И аз имам този проблем със старта на 24ка пали дига гасне и наново.Вече започвам горчиво да съжалявам че избрах пилети МНОГО СЛОЖНО НАПРАВЕНО ЗА ЕДИН ПРОСТ ПРОЦЕС ГОРЕНЕ който го е правил не е мислил че ще се ползва от простолюдието
pacimirev - помощник
Как да я намаля тука чета из форума други колеги говорят за P03 AЗ НЕ ГО НАМИРАМ НАМИРАМ ВСЯКАКВИ ДРУГИ ТОЯ НЕ
С камина голдън файр 24 съм,имам въпрос колко трябва да трае почистането след загасянето,при мен ми прави впечатление че вентилатира обдухва над 15 мин,вижда ми се много, колко е при вас този процес и как дс го наглася?
pacimirev - помощник
Колега здрасти обдухва докато свали темоературата на изгорелите газове под 40гр. Според мен има параметър дето се намаля довечера ще ти го кажа .НО СПОРЕД МЕН и аз от скоро я имам !!!А ти можеш ли да ми кажеш как се намаля мощноста???мерси
колеги ето параметри За шнека
С1 2,О
С2 2,О
С3 2,8
С4 3.3
С5 3.9
С6 4,5
С7 5,6
РО5 35,5
pacimirev - помощник
Заложих ги сега ще видим :-D
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 78

Тема "ПЕЛЕТНА КАМИНА GOLDEN FIRE мнения и отзиви" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: