• 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 78
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Rumen72 - специалист
gorgidanchev написа:
Кода за папките след разархивиране как да ги отворим?
Да ви е честита новата година, по малко ядове и повече щастие за всички , пък за кода - по нова година стават чудеса , кода е 123456789 и умната, дето не разбираш , не ръчкаш! Успехи !
Здравейте колеги някои знае ли как да намаля периода на почистване от 30мин на 10 мин на камина golden fire 24 kw с новия софтуер
Иван П. Иванов - напреднал
Kaloyan12 написа:
Здравейте колеги някои знае ли как да намаля периода на почистване от 30мин на 10 мин на камина golden fire 24 kw с новия софтуер
Меню таймери-от Т7 променяш през колко време да чисти - от Т8 по колко секунди да чисти. Програмата в режим на модулация не не се изпълнява. :partyman:
Иван П. Иванов написа:
Kaloyan12 написа:
Здравейте колеги някои знае ли как да намаля периода на почистване от 30мин на 10 мин на камина golden fire 24 kw с новия софтуер
Меню таймери-от Т7 променяш през колко време да чисти - от Т8 по колко секунди да чисти. Програмата в режим на модулация не не се изпълнява. :partyman:
Благодаря ти много :)
Промених ги но не се променят този режим на модулация какво означава мерси предварително :)
Последна промяна от Kaloyan12 на пон яну 01, 2018 9:50 pm, променено общо 1 път.
Здравейте и честита 2018г....Закупих си камина 24 с новия софтуер работеше си нормално докато след месец взе при първоначално палене да натрупва пелети и не може да смогне да ги изгори и трябва да я спирам ( заводски настройки ..момчетата които доидоха за първоначален пуск не са разбутвали нищо казаха че така трябва да си остане) какво трябва да направя за да се промени това. :prayer:
Rumen72 - специалист
armanecaca написа:
Здравейте и честита 2018г....Закупих си камина 24 с новия софтуер работеше си нормално докато след месец взе при първоначално палене да натрупва пелети и не може да смогне да ги изгори и трябва да я спирам ( заводски настройки ..момчетата които доидоха за първоначален пуск не са разбутвали нищо казаха че така трябва да си остане) какво трябва да направя за да се промени това. :prayer:
Сменил си пелетите, преди си ползвал по-дълги пелети, сега ползваш по-късички и шнека за същото време сипе повече, намали времето за първоначално пълнене на пелети и увеличи цикъла за подаване или намали времето на подаване по време на работа!
Това ми е ясно.Точно така стана но не знам как да ги променя.На стария софтуер знам как става но на тази камина НЕ. :?
Трябват ми пълни настройки за нормална работа и кодове за достъп.Този с четирите нули всички го знаят а кои са другите.....
Режим на модулация какво означава мерси предварително :)
Rumen72 - специалист
armanecaca написа:
Трябват ми пълни настройки за нормална работа и кодове за достъп.Този с четирите нули всички го знаят а кои са другите.....
На 38 стр от тази тема долу - има нужните ти данни.
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 78

Тема "ПЕЛЕТНА КАМИНА GOLDEN FIRE мнения и отзиви" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: