• 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 78
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
n.ganev - майстор
Не питай тук! Потърси оторизирания представител на продукта - продавач, дистрибутор, инсталатор или най-малкото този дето ти е взел парите.
evolon - помощник
Попитах производителя за описание на сервизното меню , но ми беше отказано , защото било за вътрешно използване.
Затова питам препатилите колеги във форума има ли някой с този вид контролер на камина PSN24 , който да разполага със описание на сервизното меню? Ако има и ако може да го качи тук или да го изпрати на адрес emil_sh@abv.bg ще съм му много благодарен!
Прикачен файл:
IMG_20170620_132432.jpg
IMG_20170620_132432.jpg (30.52 KиБ) Видяна 2356 пъти
filmatoplo - майстор
За първи път виждам този екран ,явно има нов модел :? .стария код май беше 69 .
Rmen72 - напреднал
evolon написа:
Попитах производителя за описание на сервизното меню , но ми беше отказано , защото било за вътрешно използване.
Затова питам препатилите колеги във форума има ли някой с този вид контролер на камина PSN24 , който да разполага със описание на сервизното меню? Ако има и ако може да го качи тук или да го изпрати на адрес emil_sh@abv.bg ще съм му много благодарен!
Прикачен файл:
IMG_20170620_132428.jpg
Въй въй въй - туй кът мойту ва!!! :-D :-D :-D :-D Сякаш и снимката мойта!!! :-D :-D :-D
Прикачен файл:
IMG_20170620_132428.jpg
Прикачен файл:
IMG_20170620_132428.jpg
Прикачен файл:
IMG_20170620_132428.jpg
Само , че при мен е на горелка 858 vip, явно тарикатите ползват един и същ контролер! :-D :-D :-D

Прикачен файл

IMG_20170620_132425.jpg
IMG_20170620_132425.jpg (110.97 KиБ) Видяна 2324 пъти

Прикачен файл

IMG_20170620_132438.jpg
n.ganev - майстор
Откровено - по-скапано управление не може да се измисли.
Същото е и на едни Дупнишки горелки дето се харчат по Илада пари ама преди три години видях как от три две правят занятие на РСПБЗН
Rmen72 - напреднал
evolon написа:
Попитах производителя за описание на сервизното меню , но ми беше отказано , защото било за вътрешно използване.
Затова питам препатилите колеги във форума има ли някой с този вид контролер на камина PSN24 , който да разполага със описание на сервизното меню? Ако има и ако може да го качи тук или да го изпрати на адрес emil_sh@abv.bg ще съм му много благодарен!
Прикачен файл:
IMG_20170620_132432.jpg

Сега сериозно: Качвам ти ръководство за програмиране на горелка /ОТБЕЛЯЗВАМ ДЕБЕЛО , ЧЕ Е ЗА ГОРЕЛКА 48 Кв - 858 VIP / SMB 50/ /, контролерът е същият - много внимавай къде пипаш и какво точно пипаш - особедно параметри с Р и А , защото те определят конфигурацията на системата и неправилното им програмиране може да доведе до взривоопасен изход!!!!
Разделил съм я на две части защото е прекалено дълга за едно качване - част 1 е общи приказки и бля бля - част 2 е със сервизните менюта и параметри - успехи, и пиши как си се справил - ако нещо мога да помогна - питай - С питане до Цариград се стига!
упс - неще да качва pdf файлове - ще ти я пратя на мейл!
Rmen72 - напреднал
n.ganev написа:
Откровено - по-скапано управление не може да се измисли.
Същото е и на едни Дупнишки горелки дето се харчат по Илада пари ама преди три години видях как от три две правят занятие на РСПБЗН
Господин Ганев , не че не ви уважавам - но мнението Ви ми напомня на един виц, където една маймуна намерила граната и след като я повъртяла из ръцете си извесно време - казала "От тоз кокосов орех - по глупаво нещо няма!!!" и издърпала щифта на предпазителя!!!!
evolon - помощник
Искам да изкажа големи благодарности на г-н Rmen72 за оказаната помощ! Започвам да чета настройките и за сега вече е ясно как мога да променя температурата за включване на помпата. Остава да разбера как може да се промени времето на паузите между две включвания на шнека и времето през което работи. Ще стигна и до там ,но ако някой знае може да подскаже :-D И последно за сега това с маймуната и кокосовия орех си го биваше :-D
Rmen72 - напреднал
Платка контролер с входове и изходи.

Прикачен файл

1.jpg
1.jpg (95.68 KиБ) Видяна 2612 пъти
n.ganev - майстор
Rmen72 написа:
n.ganev написа:
Откровено - по-скапано управление не може да се измисли.
Същото е и на едни Дупнишки горелки дето се харчат по Илада пари ама преди три години видях как от три две правят занятие на РСПБЗН
Господин Ганев , не че не ви уважавам - но мнението Ви ми напомня на един виц, където една маймуна намерила граната и след като я повъртяла из ръцете си извесно време - казала "От тоз кокосов орех - по глупаво нещо няма!!!" и издърпала щифта на предпазителя!!!!
Rmen72 написа:
много внимавай къде пипаш и какво точно пипаш - особедно параметри с Р и А , защото те определят конфигурацията на системата и неправилното им програмиране може да доведе до взривоопасен изход!!!!
Явно тези двете горелки дето извикаха пожарникарите са настройвани от обучени дистрибутори / инсталатори от производителя на продуктите та и на мен ми допада вица в случая
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 78

Тема "ПЕЛЕТНА КАМИНА GOLDEN FIRE мнения и отзиви" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: