• 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 169
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
LazarGanev - "Велик майстор"
Точно така, правилно си разбрал - златния огън е последното нещо, което трябва да ти дойде на акъла, а ivg 40 е предпоследното :cool:
rumen_zlatinov83 - помощник
Колега green fire - simpex хасково не golden fire
LazarGanev - "Велик майстор"
А, извинявам се - беше написано фере-мере и аз реших, че да не се задълбочавам в правописа :)
Radoslaw - специалист
rumen_zlatinov83 написа:
Добре значи по добре ivg 40 от греен фере PB 4sc така ли да разбирам
В момента IVG има най добрия ,Български контролер.Греен фере ,също има ,добър контролер.Мисля ,че горелката успява да се справя и със слънчогледови пелети.
gnt69 - майстор
Radoslaw написа:
rumen_zlatinov83 написа:
Добре значи по добре ivg 40 от греен фере PB 4sc така ли да разбирам
В момента IVG има най добрия ,Български контролер.Греен фере ,също има ,добър контролер.Мисля ,че горелката успява да се справя и със слънчогледови пелети.
През колко градуса ги сменя степените гледам че има 100. И с какво това управление е по добро от натурела.
rumen_zlatinov83 - помощник
Добре едната хвърля пламъкът на горе другата напред коя е по добре за котела за котролерите разбрах
rumen_zlatinov83 - помощник
никой ли нямя отговор
шоп - майстор
rumen_zlatinov83 написа:
Добре така и не разбрах много приказки тук май никой не знае какъв тип горелка е по добре за виадрус или не ви се казва
Колега, много е дъвкано. Ти колко време отдели за да прочетеш и събереш инфо от форума?

Дори нямах намерение да ти отговарям, но понеже следя темата и всеки спам, като обновление на темата е неприятен - ти отговарям. Ако Виадруса ще го вдигаш на кутия по-удачното е ретортна горелка с вертикален пламък. Ако си без кутия и сложиш тубусна горелка има малко тънкости за ошамотяване на мястото където бие пламъка на горелката...за да няма после: виадруса спука задна секция:-)))))))))))))

Логиката е, че чугуна е дълговечен, но за него e смъртотносно ударно загряване или охлаждане.

Успехи!
Последна промяна от шоп на ср фев 22, 2017 7:42 pm, променено общо 1 път.
rumen_zlatinov83 - помощник
Благодаря това ми трябваше да зная
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 169

Тема "Виадрус на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: