Най - вълнуващия въпрос зимно време.
шоп - майстор
пет ное 16, 2018 5:04 pmfilmatoplo написа:
, котлето е с малък топлообменник още 2 глидерчета да имаше :) по добре
+1 към мнението. Две допълнителни ребра са 200 лева. Ефекта ще е огромен.
Две ребра + два нипела и малко физически труд. Виадруса се цепи и донангражда елементарно само с конусни нипели и по-дълги шпилки.

Даже ако се замисля не бих добавил 2 ребра ами 3-4. Труда е константа. Успехи!
ventzi48 - специалист
Горелката е първо поколение с Натурела, но съм чел мнения за възможности за подобряване на тази горелка. Нагревателят е през допълнително реле и още работи/ тръбен/.
ventzi48 - специалист
За допълнителни глидери съм съгласен но гоня 71 година и започва да ме помързява и гледам на баницата мекото и на работата лекото. Бих искал да чуя дали да се пробвам с тази идея или е обречена на провал?
шоп - майстор
пет ное 16, 2018 6:02 pmventzi48 написа:
гоня 71 години
:prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer:
Чест и почитания, шапка Ви свалям!!!!
Varnap5 - специалист
Здравейте.Обещах да дам информация какво оспях да направя.Разбирасе имам проблеми с настройването на горелката.Незнам обаче как да прикача снимки.
пет ное 16, 2018 9:27 pmVarnap5 написа:
Изображение

Nadqvam se taka da stava
Браво!
Табиетлийска работа.
Хвала!
Varnap5 - специалист
Nadqvam se nqkoi da ima opit s takava gorelka.bih se radval za vsqkakvi syveti
ventzi48 - специалист
Към "Шоп-а". Чел съм всички твои постове и идеи които си давал и благодаря за пожеланията.
Този форум е "Направи сам" и винаги съм бил доволен когато хора като Вас споделят своя опит и знания без комерсиална цел. Това което съм постигнал за подобряване на котлето да стане по-икономично е благодарение на всички Вас. Във всеки коментар има зрънце полезна информация и трябва да я доразвием дори да излезе не както сме очаквали. Благодаря на всички които са споделили своето мнение било то положително или критично. БЛАГОДАРЯ!
Все пак ще пробвам тази моя идея. Още имам време.

Тема "Виадрус на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: