Най - вълнуващия въпрос зимно време.
prascho - майстор
Прати му я по е..конт. Едва ли е повече от 25кг, ще му излезе към 17лв от офис до офис. При положение, че твоята врата е с точния отвор тези 20лв си заслужават. А пък за благодарност може да ти прати здравата за да си имаш :)
g.gushterov83 - специалист
ср ное 28, 2018 10:38 pmprascho написа:
Прати му я по е..конт. Едва ли е повече от 25кг, ще му излезе към 17лв от офис до офис. При положение, че твоята врата е с точния отвор тези 20лв си заслужават. А пък за благодарност може да ти прати здравата за да си имаш :)
Лошото е, че няма как да гори печката без врата, пък в Панагюрище почна да побелява вече.
prascho - майстор
Ако може да изтраеш една нощ без отопление ги разменете. В 16 часа пращате по еконт, на следващия ден в 9-10 часа взимате. Всеки си поема разноските по неговата врата. Майсторът доволен, че няма да вади оксижена (или там с каквото се прави отвор в чугунена врата) и ти доволен, че си с врата без прорез.
filmatoplo - майстор
Аз имам врата не пробита по принцип .
g.gushterov83 - специалист
ср ное 28, 2018 10:52 pmfilmatoplo написа:
Аз имам врата не пробита по принцип .
Вариант е да ми я изпратиш да я монтирам и веднага да ти пратя моята. Няма как да спра печката продължително, че сме с бебе у дома.
LazarGanev - "Велик майстор"
ср ное 28, 2018 8:33 pmfilmatoplo написа:
:) Спешно- някой монтирал ли е горелка Грейко RB 30 на котел Виадрус У 22 .
Мои клиенти автомонтьори си монтираха сами, ако трябва да отговоря с 2 думи, отговора е "не става". Ако трябва да обяснявам подробно - горелката влиза в отвора на котела, но при всяко отваряне на вратата трябва да се издърпва назад, защото иначе вратата не може да се отвори. Бяха си направили нов фланец със заварена тръба, в която се вкарва горелка и се приплъзва лесно, бе да има нужда да се стяга. А бе добро изпълнение, но резултата не беше добър, не им хареса и си прибрах горелката :). Оттогава насам някой като попита, отговарям "не става" :)
LazarGanev - "Велик майстор"
А вратата отваряше ли се без допълнит. манипулации?
g.gushterov83 - специалист
чет ное 29, 2018 8:27 amLazarGanev написа:
А вратата отваряше ли се без допълнит. манипулации?
Да! Положението, до което вкарах горелката, го определих така че вратата да се отваря и затваря свободно. Левият преден ръб на горелката минаваше на около сантиметър при отваряне.

Тема "Виадрус на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: