• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Micho@85 - специалист
Здр отварям тази тема за да мога да се поуча от знаещите. Аз в къщи съм с котел симе солида 35кв и от няма и месец сме с пелетна горелка. Та въпроса ми е може ли някои които има такъв или подобен котел да прати малко снимков материал какви турболатори(ако така се наричат) е ползвал. При мен тръбата е доста топла не мога да си задържа ръката на нея.
Благодаря предварително.
n.ganev - майстор
Има много писано в тема за такъв котел с пелетна горелка.
Micho@85 - специалист
Да видях прочетох дори и аз съм се опитал да направя нещо подобно на видяното от снимките но вчера четох в една от темите че вече са ясни таините на тези котли(или нещо от сорта) та се надявах ако може те да бъдат споделени.
n.ganev - майстор
Тайните са споделени - ТУНИНГ.
Micho@85 - специалист
Цитат: от Evgeniy » ср сеп 23, 2015 11:10 pm
Еее доизкусуряването нямаше да стане без твоите експерименти с леярната и специалните куки, за които съм ти благодарен, че ги "уйдурдисахме". Сега Sime-тата нямат тайни вече.
Благодарим все пак.
n.ganev - майстор
За това пиша, че няма тайни. Това че се пооцапахме малко за да правим експерименти и да се случи така че чугунките да се използват на пелети си е за наша сметка, но не сме скрили нищо.
Micho@85 - специалист
Може би не сам разбран правилно не твардя че някои е скрил нещо просто помолих ако някои разполага със снимков материал и има възможност да го сподели за да можем не само аз а и други като мен да добием някаква представа какво бихме могли да направим по чугунките.
Evgeniy - майстор
.
Последна промяна от Evgeniy на пон ное 02, 2015 11:39 pm, променено общо 1 път.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Тема "Въпрос за котел симе" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: