• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 22
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
vasil7011 написа:
Заложил съм на Наше Родно производство и предлагам такова - за отношението ми към моите клиенти могат да си изказват мнението си те, но не и Вие, които дори също не сте отделили време да се поинтересувате какво купувате.
При мен можеш първо да видиш какво предлагам, Второ да видиш как работи и трето и четвърто е да ти стиска да знаеш какво искаш.
А тоя гол задник го покажи някъде където трябеа не тук и не на мен .
Евалати праим ако е така.
=D>[/quote]
Василя, споко бе, немой таков!
Огледай се у форума, прочети това онова. Има шанс да разберреш кой ко прай,колко му е багажа......И аз съм олеквал така, няма са притесняваш.
Пък и Васильов ден иди-ей го де е, няма де да одиш и ши почерпиш.
Ако си Васил де.
А каква може да е причината да не ми дава да настроя температура по-висока от 40градуса?
vasil7011 написа:
vasil7011 написа:
vasil7011 написа:
Извинете за късния отговор но имах много работа и не можах да седна на компа. Мойте настройки на параметрите са следните.
парам. - 2 стойност-1,04
парам. - 4 стойност -37%
парам. - 10 стойност - 0,25
парам. - 11 стойност - 04,4
парам. - 12 стойност - 03,7 :weedman:
парам. - 13 стойност - 02,6
парам. - 15 стойност - 37%
парам. - 16 стойност - 35%
парам. - 17 стойност - 27%

С тези параметри камината работи супер на първа степен температурата на изходящите газове е около 95-99С ,загрява водата до 65С.Имам 4бр радиатори от които единия голям плюс бойлер 80Л.Пак ми изгасна снощи но не съм чистил нищо повече от 12ч.
Само промених стойностите на тези два параметъра и стана още по добре :weedman:
gergo91 - специалист
SpasK написа:
А каква може да е причината да не ми дава да настроя температура по-висока от 40градуса?
vasil7011 написа:
vasil7011 написа:
Само промених стойностите на тези два параметъра и стана още по добре :weedman:
Сигурен ли си че е температурата, това което настройваш да не би да е интервала за подаване на пелети ? Защото той е до макс 40
vencidgenov - напреднал
Има ли възможност някой който ползва golden fier GF 24 да направи един снимка на платката която управлява камината? Ще сам му много благодарен.
vasil7011 - помощник
Честита коледа на всички!
Наздраве Трифоне :partyman: Да Васил съм,ще си сипваме по едно няколко пъти на топло до камината!
Весело посрещане на нова година на всички!
Да се похваля пак,че камината гори пали,гасне никакви проблеми.Въпреки шлаката която се събира чиста на два три дена.
Ако някой е ползвал настройките които съм писал нека да каже ,да напише стават ли,ще се радвам ако съм помогнал на някой.
vasil7011 - помощник
Как сте колеги?Никой не споделя нищо,какво става топло ли е при вас?горят ли камините?
vencidgenov - напреднал
Здравеите ползвам прелетна камина Голден файер 24 и искам да попитам дали на някой му се е случило по време на работа пламъка да започне да пулсиращо горене в камината.От какво може да се получи това?
vencidgenov - напреднал
Здравеите искам да попитам дали в GF 24 има турболатори?
6osi6 - майстор
vencidgenov написа:
Здравеите ползвам прелетна камина Голден файер 24 и искам да попитам дали на някой му се е случило по време на работа пламъка да започне да пулсиращо горене в камината.От какво може да се получи това?
До колкото съм чел, тази камина се изнася в скандинавските страни, където потребителите имат високи изисквания към горивните съоръжения. Затова е възможно горелката да е с пулсиращо подаване на въздуха. Това е специален метод, за по-добро смесване на горивото с въздуха, с което се постига добро изгаряне при по-ниски максимални температури на пламъка.
vencidgenov - напреднал
Здравеите ползвам прелетна камина Голден файер 24 и искам да попитам дали на някой му се е случило по време на работа пламъка да започне да пулсиращо горене в камината.От какво може да се получи това?
Проблем
Вече камината пулсира постоянно. :?
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 22

Тема "Настройки на пелетна камина GOLDEN FIRE 24GF???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: