• 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 22
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Колеги моля за помощ. Имам котел на голдън файър и имам и проблеми с настройките. 3 месеца пелетите ги изхвърлях цели леко обгорени. От фирмата се правиха на луди и не пратиха човек. Била настроена. После викнах друг и след нови настройки почна да прави пелетите на прах. Супер. Обаче спря тока за 24 часа ииииии пак почна да работи зле. Моля за помощ на настройките и обучение. 0888064645 Жоро. Благодаря предварително
пон фев 22, 2016 11:59 amSander588 написа:
vencidgenov написа:
искам да попитам дали досега си почиствал газовия тракт на камината?
Тази събота почистих
всички ревизии на камината и температурата на димните газове рязко спадна от 180-190 НА 140-160.ПРЕПОРЪЧВАМ ЕЖЕМЕСЕЧНО ПОЧИСТВАНЕЗА ДОБРА И ПЪЛНОЦЕННА РАБОТА НА КАМИНАТА
Как се чистят ревизиите?
Здравейте, тъйкато не получих отговор на посата ми на 17 страница. Имам камина Golden Fire 18G, ако някой има същата нека сподели настройките, които са му направени,
пон мар 06, 2017 12:29 pmdaniel.trifonov написа:
vencidgenov, имаш лично съобщение. Погледни го, ако можеш!
Имам същия проблем като Венци. Камината е почистена края на миналия сезон. Преди два дена и пуснах за първи път. Същите пулсации - гледах клипчето. Тръгва нормално и след около 10 мин започва да пулсира. Налага се да я спра. Не знам какво да правя? Моля за помощ!!!
Здравейте хора,
Имам проблем с настройката на GF30
Контролния панел е с новото меню - влиза се в него с код 0000.
Не знам вече какви настройки да направя,гори пелети като ламя и това е.
Ако някой ентусиаст може да ми помогне ще съм му много благодарен.
Искат си хората от Голдън Файър 70 кинта за настройка ,ама няма да дам,защото като я свързаха и настроиха,пак не беше кой знае колко икономична.
Благодаря предварително :axe:
trinitronn - помощник
съб ное 24, 2018 2:32 pmgandalff84 написа:
пон мар 06, 2017 12:29 pmdaniel.trifonov написа:
vencidgenov, имаш лично съобщение. Погледни го, ако можеш!
Имам същия проблем като Венци. Камината е почистена края на миналия сезон. Преди два дена и пуснах за първи път. Същите пулсации - гледах клипчето. Тръгва нормално и след около 10 мин започва да пулсира. Налага се да я спра. Не знам какво да правя? Моля за помощ!!!
Параметър-30 F-REG Импулсна работа на вентилатор при запалване –
секунди в периода, през 0.01с ( задайте на 250 за да изключване на импулсната работа)
RightClick - напреднал
Здравейте. Някой ако му се занимава , би ли снимал как гори добре настроена камината на 1ва степен,след като е достигнала желаната температура на водата и с какви настройки. Говорим за 24Kw Mareli/GолdenFire. Благодаря :supz:
Здравейте,
Ако някой има нужда от сервизните документи за "монтажници" на Голден файър от сайта им, тъй като са защитени с парола, може да ми пише - l.nedyalkov@abv.bg
trinitronn - помощник
пет дек 07, 2018 5:14 pmlubo1981 написа:
Здравейте,
Ако някой има нужда от сервизните документи за "монтажници" на Голден файър от сайта им, тъй като са защитени с парола, може да ми пише - l.nedyalkov@abv.bg
Моля, изпратете ми ги. :prayer:
cpejnov@abv.bg
пет дек 07, 2018 5:14 pmlubo1981 написа:
Здравейте,
Ако някой има нужда от сервизните документи за "монтажници" на Голден файър от сайта им, тъй като са защитени с парола, може да ми пише - l.nedyalkov@abv.bg
Колега,моля прати ми ги и на мен-djonkata25@abv.bg :?
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 22

Тема "Настройки на пелетна камина GOLDEN FIRE 24GF???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: