• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 22
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Здравейте! Ние имаме камина GF18 от миналата година. Няма да коментирам колко време я чакахме, как ни я стовариха на улицата и колщо ни съдействаха. Върза ни я майстор, който монтира радиаторите, но не разбира от конкретните настройки. От тогава има проблем, че често спира и започва да пищи. Трябва да я рестартираш за да тръгне. Миналата година мислехме, че го прави от лоши пелети. Но тази година са хубави и постоянно има този проблем. Супер дразнещо е и не можем да я оставим през нощта. Някой може ли да даде акъл?
Така наречените "майстори" от фирмата производител искат 80лв за да натиснат няколко копчета, най-вероятно.
n.ganev - майстор
Е как да Ви се отговаря като с регистрацията отваряте теми за неща дето е писано на дълго и широко у форумното пространство и след цамбукване в .айната търсите отговори а не сте се постарали да прочетете малко, а сега другите виновни, че не отговарят и не помагали - а те писали, писали та вече бактисали. Ама нали ефтинийка , промоцийка, Килипир Баси.
vasil7011 - помощник
Г-н. Ганев като давам пари при това не толкова малко и в подкрепа на БЪЛГАРСКОТО ПРОИЗВОДСТВО смятам,че е редно да да получиш поне нормално отношение и разбиране от страна на GODEN FIRE .Няма да загубят нищо ако помогнат на своите клиенти с съвет та дори и от едно посещение на място.Като всеки в България така и този търговец излезе търгаш,дори не ми издадоха касов бон.Колкото до камината според мен след като се лутах около месец с настройките и не без помощта на този форум в момента гори без грешка и непрекъснато.Не знам друго какво да пиша,защото се нервирам на такива като вас и такива фирми като GOLDEN FIRE! :butthead:
vasil7011 - помощник
vasil7011 написа:
vasil7011 написа:
Извинете за късния отговор но имах много работа и не можах да седна на компа. Мойте настройки на параметрите са следните.
парам. - 2 стойност-1,04
парам. - 4 стойност -37%
парам. - 10 стойност - 0,25
парам. - 11 стойност - 04,4
парам. - 12 стойност - 03,7 :weedman:
парам. - 13 стойност - 02,6
парам. - 15 стойност - 37%
парам. - 16 стойност - 35%
парам. - 17 стойност - 27%

С тези параметри камината работи супер на първа степен температурата на изходящите газове е около 95-99С ,загрява водата до 65С.Имам 4бр радиатори от които единия голям плюс бойлер 80Л.Пак ми изгасна снощи но не съм чистил нищо повече от 12ч.
Само промених стойностите на тези два параметъра и стана още по добре :weedman:
vencidgenov - напреднал
Тези настройки актуални за камина с Ел.нагревател за запалване.(количеството гориво и % вентилатор за първоначално запалване.)
n.ganev - майстор
vasil7011 написа:
Г-н. Ганев като давам пари при това не толкова малко и в подкрепа на БЪЛГАРСКОТО ПРОИЗВОДСТВО смятам,че е редно да да получиш поне нормално отношение и разбиране от страна на GODEN FIRE .Няма да загубят нищо ако помогнат на своите клиенти с съвет та дори и от едно посещение на място.Като всеки в България така и този търговец излезе търгаш,дори не ми издадоха касов бон.Колкото до камината според мен след като се лутах около месец с настройките и не без помощта на този форум в момента гори без грешка и непрекъснато.Не знам друго какво да пиша,защото се нервирам на такива като вас и такива фирми като GOLDEN FIRE! :butthead:
Съгласен съм, че сте дали пари за БЪЛГАРСКОТО ПРОИЗВОДСТВО ама за толкова пари - това. Т.е. Няма как без фактура съпътствана с касова бележка или вносна такава от банка да важи гаранция, няма как съоръжението което Вие сте закупили да не бъде привързано към системата , да не бъде включено, да не Ви бъде представено че работи, да не Ви бъдат дадени инструкции и указания за експлоатация и поддръжка и чак тогава да Ви се представи гаранционната карта която се подписва двустранно и след това да имате претенции за туйцък онуйцък. Че то съпругата като си купи да речем лак за нокти за два и пе'се и показват как мирИшИ и какъФ цвят е, па Вие се косите за ..... А Сега питайте защо
Като всеки в България така и този търговец излезе търгаш,дори не ми издадоха касов бон.Колкото до камината според мен след като се лутах около месец с настройките и не без помощта на този форум в момента гори без грешка и непрекъснато.Не знам друго какво да пиша,защото се нервирам на такива като вас
А аз питам : Защо Аджеба такива като нас продължават да си губят времето да Ви отговарят , при условие, че се прибираме всеки ден по това време от такива дето са се натътрузили с поръчка по интернет и безплатна доставка до вратата, щото малко ли са ни клиентите които разчитат на лоялност от наша страна и гаранционно обслужване?
Заложил съм на Наше Родно производство и предлагам такова - за отношението ми към моите клиенти могат да си изказват мнението си те, но не и Вие, които дори също не сте отделили време да се поинтересувате какво купувате.
При мен можеш първо да видиш какво предлагам, Второ да видиш как работи и трето и четвърто е да ти стиска да знаеш какво искаш.
А тоя гол задник го покажи някъде където трябеа не тук и не на мен .
Последна промяна от n.ganev на пет дек 23, 2016 12:00 am, променено общо 1 път.
n.ganev - майстор
vencidgenov написа:
Тези настройки актуални за камина с Ел.нагревател за запалване.(количеството гориво и % вентилатор за първоначално запалване.)
:shock: Тези камини да не би да имат и вариант с камшично запалване - " Дий Воле Дий ", Че Сивушка изостава - Ех Чудомир ако беше жив да чете форумните бисери #-o
Ихаааа, оказва са, чи можи да работи и добре, ама Алтъните искат да пичелят.
vasil7011 - помощник
vencidgenov написа:
Тези настройки актуални за камина с Ел.нагревател за запалване.(количеството гориво и % вентилатор за първоначално запалване.)
Да точно така.
vasil7011 - помощник
Заложил съм на Наше Родно производство и предлагам такова - за отношението ми към моите клиенти могат да си изказват мнението си те, но не и Вие, които дори също не сте отделили време да се поинтересувате какво купувате.
При мен можеш първо да видиш какво предлагам, Второ да видиш как работи и трето и четвърто е да ти стиска да знаеш какво искаш.
А тоя гол задник го покажи някъде където трябеа не тук и не на мен .[/quote]
Евалати праим ако е така.
=D>
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 22

Тема "Настройки на пелетна камина GOLDEN FIRE 24GF???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: