Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Прикачен файл:
пелетс1.jpg
Прикачен файл:
пеллетс.jpg
Здравеите колеги.
Печката е Burnit 13 +
Имам нужда от помощ.Цяла зима печката e с настройките на Grants от началните страници и всичко беще наред.
След спиране на тока за няколко часа преди два дни започна мъката.Печката работи но не вдига повече от 45 гр. при условие че е
настроена на 58 гр, в момента.
В прикаченият файл съм снимала настройките.
Ако някой може да помогне и покаже каде греша ще съм много благодарна.
Приятен ден.
syller - специалист
Колеги, смених машинката и сега съм с този контролер. Нещо ми е хаотично. Дайте мнения, препоръки и съвети за настройки - 70 квадрат РА, санирани, 4 радиатор, лира и бойлер

https://prikachi.net/image/IttYw
iva6ki - специалист
Аз съм с тези на 13kw, с химикал е от каквото съм почнал с молив е до къде съм стигнал 😉

Прикачен файл

Screenshot_20231110_131414_com.android.gallery3d.jpg
Добър ден .
Бих искал да ми кажете как да сменя градусите на водата понеже в момента постоянно работи без да влиза в модулация и си е доста горещо . Благодаря
Здравейте,

Моля за малко помощ за настройката на таймера на пелетна камина Bella 18Kw.
Може ли да бъде настроен таймера да стартира примерно от понеделник-петък от 16:00ч?
Прикачен файл:
сссс.jpg
сссс.jpg (29.81 KиБ) Видяна 663 пъти
syller - специалист
пет ное 10, 2023 1:15 pmiva6ki написа:
Аз съм с тези на 13kw, с химикал е от каквото съм почнал с молив е до къде съм стигнал 😉
С молива ти са новите настройки ли?!!
Реално на мен ми трябва По-бавно да стига до желаната температура, тъй като със заводските настройки достига за 15мин до 70 градуса и гасне, а това значи, че не може да направи нужната вода за бойлера... Със старата нямах подобен проблем
syller - специалист
От къде да сменя градуса на вкл на помпата
syller - специалист
А помпата включва, работи 2 мин и спира... Кой параметри трябва да пипна за да ми работи помпата постоянно??
syller - специалист
ср ное 24, 2021 1:46 pmmarinn3011 написа:
ACC18AF4-C052-4869-9B4A-30704A19C872.jpeg
Как се пускат степените на вентилатора… нещо не намирам тук … добре че е приложението и от там сменям 🤷

Незнам точно какво ръчнах, но на същия контролер сега Ми се появи иконка като кран /чешма . Някой да има пълната книжка, че ми дадоха някаква смешна от 6 страници и то копирани

П. П. Намерих подобна икона на по новия модел и там пише
Не са удовлетворени нуждите от БГВ
или недостатъчно количество
гореща вода в буферния термостат


Какво ще рече това
Последна промяна от syller на съб ное 25, 2023 1:06 pm, променено общо 2 пъти.
ср дек 15, 2021 8:56 pmMihail86 написа:
ср дек 15, 2021 8:43 pmGENEZIS написа:
ТАКА приятели и пострадали като мен от грешката да си купите ... и да дадете парите си за това недоразумение наречено б¥¥¥ рнит .... сегта ще ви обясня как закупих наи скъпият и на " хубав ,, вариянт на тази за мен простотия измислена от някъкъв пиян и безработен идиот ... така преди 1 месец закупих за близо 4000 лв този отпадък за вторични суровини който съдържа едно моторче на шнека една умряла запалка малко ламарина са контейнера в който сипвате пелетите 3 евтини датчика закачени с свински опашки две метални тръби и една помпа която може и от вторични суровини да си я закупите .... работи 20 дни и започна да дава само грешки не работи пуши и ако някой се прецака да я отвори за да провери какво става ЩЕ ВИДИ надробени пелети във вътрешноста на това ламаринено изделие дето някой го е правил в часът по труд и творчество .... пълначнато отделение е запълнено със силикон защото този пиян тип дето я е измислил не е сметнал правилно размерите на скапаната ламарина дето е около не повече от 10 лв .... за да не ви обеснявам как пумярите искат 130 лв за първи пуск и даже и да ги почерпите и за да не ви обеснявам как комина ще кажат че е на 3 см на ляво от изискванията им как помещенито дето сте я инсталирали е на северозапад и леко има северен полъх на вятъра ..... ще ви спестя подробносните за атмосферното нялягане и чупките в комина .... и ще ви кажа едно ... никога АМА НИКОГА не си копувайте тези не добре измислени боклуци ..... и ЗА БОНУС ЩЕ ВИ КАЧА НОВАТА НАЙ НОВАТА ИНСТАЛАТОРКА КНИЖКА ДЕТО ВСИЧКИ Я ТЪРСИТЕ ... НЕ МЕ ПИТАЙТЕ КАК Я НАМЕРИХ С МНОГО СКАНДАЛИ И СУ МАЛКО Б.....ООО..... опитвам се да ви кача инсталаторската книжка пише ми че файла не може да се качи опитвам се да ви кача снимки от мизерията която закупих файлът бил голям .... тоя фрум да не го е създал некой дето е от техната фирма ?????
Ако можеш я прати по Вайбър на тел 0896855046
Здравете,мога ли да помоля да ми пратите книжката на Вайбър,0899900560.Предватително благодаря

Тема "Настройки на пелетна камина BURNit PM Comfort plus 13 и 25 kW" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: