• 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 230
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
elmarr - специалист
Мерси за отговорите.Не ме мързи да чета.Помпата е оставих на 2ра степен.Ядме е,че тези камини са ги направи ли само за да вземат парите за тях.
toto1221 - специалист
Колеги кажете как да сваля и аз моята степен на помпата от къде
ivo_steel - специалист
toto1221 написа:
Колеги кажете как да сваля и аз моята степен на помпата от къде
Колега , разхвърляш ламарината и на самата помпа си има бутон , това е начина !
Barbutko82 - специалист
А има ли някакво значение да се свали степента на помпата,освен да е по- безшумна :?
ivo_steel - специалист
Barbutko82 написа:
А има ли някакво значение да се свали степента на помпата,освен да е по- безшумна :?
Ами другото значение е че на по-ниски обороти , помпата харчи по-малко ел.енергия и може би се амортизира по-бавно ..... Но при мен камината е на първия етаж , а радиаторите на третия (през един етаж) и не ми се рискува да намалям оборотите на помпата ,но когато всичко ти е на един етаж ,няма смисъл да бичи на макс !
svetlin2 - напреднал
това е мойта 25-ца, някой може ли да каже къде е ревизията, знам 4е няма ритори4ен въпрос :?

Прикачен файл

Picture 721.jpg
Picture 721.jpg (21.53 KиБ) Видяна 2501 пъти

Прикачен файл

Picture 720.jpg
Picture 720.jpg (21.52 KиБ) Видяна 2501 пъти

Прикачен файл

Picture 719.jpg
Picture 719.jpg (21.49 KиБ) Видяна 2501 пъти

Прикачен файл

Picture 718.jpg
Picture 718.jpg (21.53 KиБ) Видяна 2501 пъти

Прикачен файл

Picture 717.jpg
Picture 717.jpg (21.51 KиБ) Видяна 2501 пъти
benimm8808 - специалист
svetlin2 написа:
това е мойта 25-ца, някой може ли да каже къде е ревизията, знам 4е няма ритори4ен въпрос :?
Колега,така изглеждат топловъздушните(сухите) камини.Трудни ми е да повярвам,че това е 25+
кW с водна риза без ревизия!
:shock:
svetlin2 - напреднал
benimm8808 написа:
svetlin2 написа:
това е мойта 25-ца, някой може ли да каже къде е ревизията, знам 4е няма ритори4ен въпрос :?
Колега,така изглеждат топловъздушните(сухите) камини.Трудни ми е да повярвам,че това е 25+
кW с водна риза без ревизия!
:shock:
така е колега и аз неможах да повярвам, погледнах и под горелката да не са слу4айно оставили там, но и там е само заварка. обадих се в шумен от там ми записаха тел. за обратна връзка и така близо месец обратна връзка няма
benimm8808 - специалист
svetlin2 написа:
benimm8808 написа:
svetlin2 написа:
това е мойта 25-ца, някой може ли да каже къде е ревизията, знам 4е няма ритори4ен въпрос :?
Колега,така изглеждат топловъздушните(сухите) камини.Трудни ми е да повярвам,че това е 25+
кW с водна риза без ревизия!
:shock:
така е колега и аз неможах да повярвам, погледнах и под горелката да не са слу4айно оставили там, но и там е само заварка. обадих се в шумен от там ми записаха тел. за обратна връзка и така близо месец обратна връзка няма
Съди ги бе човек,имаш права.
Дал си не малка сума пари,а си получил това недоразумение.
Съди ги,да видиш колко бързо ще те потърсят.
Методи - специалист
Колеги,
Моля за помощ.
Мой комшия си е купил 25 кв камина като вашите. Проблема е, че настройчика му е диктувал по телефона как да си настрои камината, ама ядец. Понеже му обещах да му помогна, моля за вашата помощ. Контролера и е напълно непознат за мене, аз съм с друг, доста по-опростен контролер на камина Марели. В момента за мен камината не влиза в режим на модулация, защото си стои на 3-та степен. Та, какъв е кода за влизане в заводските настройки и има ли меню на български. Ако можете напишете стъпка по стъпка как да настроя степени, време на подаване на пелети, време за почивка между две подавания на пелети и т.н. Инструкцията за мен е написана много, много лошо и не ми става ясно как да регулирам тая пущина. Зная, че ще отнеме време писането, ама нали за това сме във форума.
Предварително благодаря на всички отзовали се.
  • 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 230

Тема "Настройки на пелетна камина BURNit PM Comfort plus 13 и 25 kW" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: