Най - вълнуващия въпрос зимно време.
bu4o - напреднал
вт дек 14, 2021 11:42 pmMihail86 написа:
Някой да има настройките на бърнит адвант 18Кв
Благодаря предварително
[-o< [-o< [-o<
Давам и тел за връзка 0896855046

Прикачен файл

FB_IMG_1633878555720.jpg
FB_IMG_1633878555720.jpg (104.11 KиБ) Видяна 874 пъти

Прикачен файл

FB_IMG_1633878561146.jpg
FB_IMG_1633878561146.jpg (95.91 KиБ) Видяна 874 пъти
само грешки
Последна промяна от GENEZIS на чет дек 16, 2021 5:30 am, променено общо 1 път.
bu4o - напреднал
ср дек 15, 2021 8:43 pmGENEZIS написа:
ТАКА приятели и пострадали като мен от грешката да си купите ... и да дадете парите си за това недоразумение наречено б¥¥¥ рнит .... сегта ще ви обясня как закупих наи скъпият и на " хубав ,, вариянт на тази за мен простотия измислена от някъкъв пиян и безработен идиот ... така преди 1 месец закупих за близо 4000 лв този отпадък за вторични суровини който съдържа едно моторче на шнека една умряла запалка малко ламарина са контейнера в който сипвате пелетите 3 евтини датчика закачени с свински опашки две метални тръби и една помпа която може и от вторични суровини да си я закупите .... работи 20 дни и започна да дава само грешки не работи пуши и ако някой се прецака да я отвори за да провери какво става ЩЕ ВИДИ надробени пелети във вътрешноста на това ламаринено изделие дето някой го е правил в часът по труд и творчество .... пълначнато отделение е запълнено със силикон защото този пиян тип дето я е измислил не е сметнал правилно размерите на скапаната ламарина дето е около не повече от 10 лв .... за да не ви обеснявам как пумярите искат 130 лв за първи пуск и даже и да ги почерпите и за да не ви обеснявам как комина ще кажат че е на 3 см на ляво от изискванията им как помещенито дето сте я инсталирали е на северозапад и леко има северен полъх на вятъра ..... ще ви спестя подробносните за атмосферното нялягане и чупките в комина .... и ще ви кажа едно ... никога АМА НИКОГА не си копувайте тези не добре измислени боклуци ..... и ЗА БОНУС ЩЕ ВИ КАЧА НОВАТА НАЙ НОВАТА ИНСТАЛАТОРКА КНИЖКА ДЕТО ВСИЧКИ Я ТЪРСИТЕ ... НЕ МЕ ПИТАЙТЕ КАК Я НАМЕРИХ С МНОГО СКАНДАЛИ И СУ МАЛКО Б.....ООО..... опитвам се да ви кача инсталаторската книжка пише ми че файла не може да се качи опитвам се да ви кача снимки от мизерията която закупих файлът бил голям .... тоя фрум да не го е създал некой дето е от техната фирма ?????
Едно време в час по трудово правехме къде по-добри проекти. Липсата на отношение към крайния клиент е основен фактор при тези измислени инженери.
Mihail86 - помощник
ср дек 15, 2021 8:43 pmGENEZIS написа:
ТАКА приятели и пострадали като мен от грешката да си купите ... и да дадете парите си за това недоразумение наречено б¥¥¥ рнит .... сегта ще ви обясня как закупих наи скъпият и на " хубав ,, вариянт на тази за мен простотия измислена от някъкъв пиян и безработен идиот ... така преди 1 месец закупих за близо 4000 лв този отпадък за вторични суровини който съдържа едно моторче на шнека една умряла запалка малко ламарина са контейнера в който сипвате пелетите 3 евтини датчика закачени с свински опашки две метални тръби и една помпа която може и от вторични суровини да си я закупите .... работи 20 дни и започна да дава само грешки не работи пуши и ако някой се прецака да я отвори за да провери какво става ЩЕ ВИДИ надробени пелети във вътрешноста на това ламаринено изделие дето някой го е правил в часът по труд и творчество .... пълначнато отделение е запълнено със силикон защото този пиян тип дето я е измислил не е сметнал правилно размерите на скапаната ламарина дето е около не повече от 10 лв .... за да не ви обеснявам как пумярите искат 130 лв за първи пуск и даже и да ги почерпите и за да не ви обеснявам как комина ще кажат че е на 3 см на ляво от изискванията им как помещенито дето сте я инсталирали е на северозапад и леко има северен полъх на вятъра ..... ще ви спестя подробносните за атмосферното нялягане и чупките в комина .... и ще ви кажа едно ... никога АМА НИКОГА не си копувайте тези не добре измислени боклуци ..... и ЗА БОНУС ЩЕ ВИ КАЧА НОВАТА НАЙ НОВАТА ИНСТАЛАТОРКА КНИЖКА ДЕТО ВСИЧКИ Я ТЪРСИТЕ ... НЕ МЕ ПИТАЙТЕ КАК Я НАМЕРИХ С МНОГО СКАНДАЛИ И СУ МАЛКО Б.....ООО..... опитвам се да ви кача инсталаторската книжка пише ми че файла не може да се качи опитвам се да ви кача снимки от мизерията която закупих файлът бил голям .... тоя фрум да не го е създал некой дето е от техната фирма ?????
Ако можеш я прати по Вайбър на тел 0896855046
Mihail86 - помощник
ср дек 15, 2021 5:50 pmbu4o написа:
вт дек 14, 2021 11:42 pmMihail86 написа:
Някой да има настройките на бърнит адвант 18Кв
Благодаря предварително
[-o< [-o< [-o<
Давам и тел за връзка 0896855046
Колега можели да ги пратили всичките настройки подробно че не са всичките
Ако не нахално
bu4o - напреднал
ср дек 15, 2021 10:38 pmMihail86 написа:
ср дек 15, 2021 5:50 pmbu4o написа:
вт дек 14, 2021 11:42 pmMihail86 написа:
Някой да има настройките на бърнит адвант 18Кв
Благодаря предварително
[-o< [-o< [-o<
Давам и тел за връзка 0896855046
Колега можели да ги пратили всичките настройки подробно че не са всичките
Ако не нахално
Само тези имам.
Останалите параметри ги взимам от инсталаторската книжка на старото управление.
Mihail86 - помощник
ср дек 15, 2021 11:09 pmbu4o написа:
ср дек 15, 2021 10:38 pmMihail86 написа:
ср дек 15, 2021 5:50 pmbu4o написа:
Колега можели да ги пратили всичките настройки подробно че не са всичките
Ако не нахално
Само тези имам.
Останалите параметри ги взимам от инсталаторската книжка на старото управление.
В нета ги има
Но не ги отваря
Абаси тайните настройки за тая печка скапана
marinn3011 - напреднал
чет дек 16, 2021 5:26 amGENEZIS написа:
само грешки
Можеш ли да пратиш настройките когато можеш… тук или на вайбър 0897522168
Здравейте! Преди година купихме къща с пелетна камина Burnit Comfort PM. Къщата е 120кв.м, като има 4 радиатора и лира в банята. Размерите не зная, не съм наясно, но са големи. Първата зима изкарахме супер - на - 6, - 7 градуса вътре не се стоеше от жега. Сега обаче и е много трудно да мине 22 градуса, при външна температура около 0. Настроена е на 25.Водата е на 62 градуса, като тя се качва до 64. 🙄 Настройки не сме пипали, нито миналата зима, нито тази. Имам книжка с инструкции, която ми се струва доста сложна, няколко пъти я чета и има неща, които не ми стават ясни. От няколко дни чета из форуми и останах доста изненадана колко вида настройки има и къде може да се пипне. Не съм изобщо запозната с тези камини, с начина им на работа. Та въпроса ми ще го задам най-елементарно, като се надявам да получа от някой по-лесно смилаемо обяснение, жена съм, пощадете ме от сложни думи и обяснения. :-D :roll: Въпроса ми е следния: Каква би била причината за да не вдига нужните градуси? Ако трябва според вас да пипна малко настройки, то какво точно трябва да направя? :? Благодаря предварително!

Тема "Настройки на пелетна камина BURNit PM Comfort plus 13 и 25 kW" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: